Yalı Çapkını (Star Tv)

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00'de Star'da!

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir aşiretin kızı olmasına rağmen ailenin istemediği bir gence aşık olarak İstanbul’a kaçan bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.​

Cheesecake

cok üzgünüz şu boş dünyaya ne çok anlam yükledik
Tepki
14.694
Son bölüm iyidi ama kazım Ağa'nın dayak sahnesi yine beni huzursuz etti...
Yaşanmış bir hikaye olan dizileri filmleri seviyorum... inşallah hikaye iyi gider..takipteyim

Damlalar

Türkiye tek yürek
Tepki
6.628
Son bölüm iyidi ama kazım Ağa'nın dayak sahnesi yine beni huzursuz etti...
Yaşanmış bir hikaye olan dizileri filmleri seviyorum... inşallah hikaye iyi gider..takipteyim
Maalesef öyleleri var zaten üzücü olan kısmı bu
dizide adam herhalde sadece görünmeyen yerlere vuruyor hiç bi leke yara , bere iz yok

Cheesecake

Tepki
14.694
Maalesef öyleleri var zaten üzücü olan kısmı bu
dizide adam herhalde sadece görünmeyen yerlere vuruyor hiç bi leke yara , bere iz yok
Muhtemelen... Allah'ım izlemesi bile kötü.kimseye hiçbir kadına yaşatmasin rabbim.
Gücü yetmeyene bunları yapanlar muhtemelen eksikliklerini zayıflıklarını böyle gideriyor

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454

Yalı Çapkını Her Cuma 20.00'de Star'da!

Antepli olan güçlü bir ailenin sorumsuz oğullarını evlendirmeleriyle yaşanan olayların konu edileceği dizide, Antep’te önemli bir aşiretin kızı olmasına rağmen ailenin istemediği bir gence aşık olarak İstanbul’a kaçan bir kızın başından geçen olaylar konu ediliyor.

KÜNYE:
YAPIMCI: OGM Pictures
YÖNETMEN: Burcu Alptekin
SENARYO: Mehmet Barış Günger

OYUNCULAR: Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ.​
Bende izliyorum

Damlalar

Türkiye tek yürek
Tepki
6.628
Muhtemelen... Allah'ım izlemesi bile kötü.kimseye hiçbir kadına yaşatmasin rabbim.
Gücü yetmeyene bunları yapanlar muhtemelen eksikliklerini zayıflıklarını böyle gideriyor
Adam dedi ya size baba evini zindan ediyorum ki evlendiğinizde rahat edin evinize eşinize sahip çıkın ne kafalar var :cirla:

Cheesecake

Tepki
14.694
:esmerhamis:Yaaa dünkü bölümü gece izledim içimin yağları eridi yaa süperdi seyran’ın dik duruşunu gördük sonunda
Nihayet...keşke Kazım a karşı da yapabilseler 3 kadın kenetlenip..
Yalnız bı biri gidiyor bi biri bu döngüden çıkması lazım..ben aşkı memnu gibi biraz yalının içinde de olaylar olsun istiyorum...daha çok kaos :gülsemmi::gülsemmi::gülsemmi::gülsemmi::gülsemmi:

Cheesecake

Tepki
14.694
Hattuş ilk defa karşı geldi kazım ağaya
Umarım sonraki bölümlerde seyrana babası iyi davranır
Keşke..eğitim falan da aldırmış kızlara..seyran bir an önce başlasa okula ..poyraz diziye girecek diyorlar belki okul falan ortamı olur ...Halis iyi bağırdı yalnız Köpekkk diye :kriz: :kriz: :kriz: insta da hep o replik döndü

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar