Yağlar gitti, deri kaldı!

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Yağlar gitti, deri kaldı!
yaglar-gitti-deri-kaldi--h1535287.jpg

Bir zamanlar dünyanın en şişman insan unvanını elinde tutan adam tam 285 kilogram verdi. Şimdi sıra sarkmış derilerde. 51 yaşındaki Paul Mason tam 444 kilogramdı. İngiliz adam sıkı bir diyet ve ameliyatla tam 285 kilogram verdi. Şimdi ameliyatla sarkmış derilerini aldırıp sağlıklı bir insan gibi yaşamaya devam edecek. Mason bir zamanlar günde 20 bin kalori tüketiyordu. İki yılda iki ameliyat geçirerek yağları alındı. Şimdi kilosu sabit bir duruma gelene kadar ameliyat olmayacak. Kilo verdikten sonra sarkan derilerinin yürüyüşünde zorluk çıkardığını söyleyen Mason, ameliyatla onların alınması gerektiğni belirtti. Özellikle dizinin gerisindeki deri yürüyüşe büyük engel. Mason şimdi deneyimlerini bir kitapta toplamaya çalışıyor. Bu kitapta insanlara yeme bozukluğu ile ilgili önerilerde bulunacak. Mason artık mücevher sektöründeki işine yeniden dönmek istiyor. Artık tekerlekli sandayleye daha fazla ihtiyacı olmadığını, yürüyerek işlerini halletmek istediğni söyleyen Mason, babası öldükten sonra kiloları aldığını belirtti.

Kaynak RT Haber.

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Günde yirmi bin kalori mi kaaac
Günde iki bin kalorinin ne kadar fazla olduğunu düşünerek yirmi bini hayal etmeye çalıştım, yok edemedim.

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Günde 20 bin kalori mi?
Nasil olur ya?
Büyük basari gercekten o kadar kiloyu vermek.

canleysi

Yeni Üye
Tepki
1
ay inamıyorum ya demkki herşey beynde bitiyomuş bende 2gün oldu baslıyalı 20kilo fazlam var 1kilosu gitti, haytmdan kolayı abur cuburu gece atıştrmaalrını cıkardımmm gnde 40 dakikada yürüyorum eskiloma gelcem ins u bu arada 80kiloyumm hedef 60.

Tılsım

Daimi Üye
Tepki
6.213
ay inamıyorum ya demkki herşey beynde bitiyomuş bende 2gün oldu baslıyalı 20kilo fazlam var 1kilosu gitti, haytmdan kolayı abur cuburu gece atıştrmaalrını cıkardımmm gnde 40 dakikada yürüyorum eskiloma gelcem ins u bu arada 80kiloyumm hedef 60.

Çok iyi yapmışsın canleysiciğim,umarım hedef kilona ulaşırsın.

Bol bol da su tüket tabi bu arada.:D:cay:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar