Yağ yakan Mate Çayı

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Yağ yakan Mate Çayı

Yeşil çay, rezene, meyan kökü, maydanozun sapı, yemeklere iki kaşık zencefil, ucundan keten tohumu...
yesilcay_bardak.jpg
Şimdi de 'Mate Çayı'mız çıktı. Ta Paraguaylardan gelme. Bir yandan sağlıklı inceltirken, bir yandan da enerji verdiği kulaktan kulağa yayılıyordu. Dayanamadım denedim tabii. Tadı bol tarçınlı, biraz buruk ancak kategorisine göre içilebilir. Misal bir arkadaşım günde üç vakit hüpletmekte... Peki nedir bu çayın faydaları? Onu da Doğa Bitkisel Ürünler'in sahibi Gülben Uras'tan öğrendim. Mate Çayı tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılıyormuş. Vücutta yağ emilimini engelliyor, yağların hızlı yakılmasını sağlıyor ve vücuttan su atılımını kolaylaştırıyormuş. Aynı zamanda kafein benzeri özelliklere sahip fakat kafeinin kötü etkisine sahip değilmiş. Her yaş kullanabilirmiş .****bolizması yavaş işleyen kişiler için son derece sağlıklı bir içecekmiş. Tam etki için günde üç fincan tüketilmeliymiş.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Mate çayını çok merak ediyorum.Teşekkürler canım :hhhhhh:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
şahım ya ben bu tür bitkisel çaylarda biraz tereddütlüyüm bendeki rahatsızlıklar yüzünden hani bilsem dokunmuyacak içicem butür çayları:dertli:
çünkü çok kilo aldım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar