Vogue International'dan Vitamin Şampuanlar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Doğal vitamin özleri içeren VITAMIN Şampuanları, saçlarınızın vitamin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olurken, egzotik meyve kokularıyla banyo keyfinize yeni bir heyecan katacaktır.

vitamin+shampoo.jpg

İçeriğindeki, doğal tropikal meyve özleri, proteinler ve vitaminler ile formüle edilmiş bu özel karışım, yıpranmış saçlarınızı doğal yöntem ile temizleyerek yenilenmesini sağlar. Vitamin bakımından zengin olan doğal özlü şampuan, vitaminleri sayesinde saçlarınızı kökten uca yenilerken canlılık kazandırır. Vitamin ve antioksidan bakımından zengin nar ve böğürtlen ile saçınıza enerji verip beslerken, saçınızın daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.Yoğurt proteinleri sayesinde saçlarınızı besleyerek saçlarınızın nem oranını dengeler.

Alıntıdır!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
aceba ne kadar saglıklı :dusun:
ilk kullanımda sacı bozmazmı ya benm sampuanım degişince tas gibi oluyo :cirla:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım bilemeyeceğim; ama ben senelerdir Elseve kullanıyorum. Geçenlerde Head&Shoulders kullanayım dedim, hemen kepek yaptı ve saçımı yağlandırdı. Şampuanıma geri döndüm hemencecik:D

Bir de sık şampuan değiştirmek iyi değil. :dusun:

D

d.melek

Misafir
Canım bilemeyeceğim; ama ben senelerdir Elseve kullanıyorum. Geçenlerde Head&Shoulders kullanayım dedim, hemen kepek yaptı ve saçımı yağlandırdı. Şampuanıma geri döndüm hemencecik:D

Bir de sık şampuan değiştirmek iyi değil. :dusun:

a sendedemi canim? bendede Head&SHoulders kepek yapti.ben de bir kez bende boyle oluyor sanmistim.cunki bu sampuan kepege karsiymis da.:sigara:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar