Video eklemek istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Merhabalar Sevgili Adminim;
Sizi sitede bulabilmek için 7/24 profilinizde yada msn beklemek zorunda kalabilirim bu aralar tatlı bir telaş içersindesin biliyorum ama uzun zamandır istediğim ama bir türü aktif edemediğiniz video ekleme linkleri ile alakalı bir önerimi tekrar dile getirmek istedim..
Tamam tatlı bir telaşın var biliyorum ama lütfen bu arada bizleride ihmal etmezsen sevinirim.Yengemize sevgiler saygılar sunuyorum:ask:

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Öncelikle anlayışınız için teşekkür ederim. İletirim selamlarınızı :)

Bahsettiğiniz gibi video ekleyebilmek için birkaç eklenti denedim. Ancak ne hikmetse aynı sistemi kullanan başka sitelerimde aynı eklentiler çalışırken, bu sitede çalıştıramadım bir türlü. Bu gece bunun için uğraşacağım. Umarım bir dahaki mesajım bahsettiğiniz gibi video ekleme özelliğinin aktif olduğu yönünde olur. :)

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Şimdilik youtube videolarını ekleyebiliyoruz. Google videolarını da 1-2 güne kalmaz hallederim. Youtube engelli olmasına rağmen bunu yaptıysam, google video eklemek daha kolay olacak :)

Bakalım olmuş mu ?

[youtube]t_nFgx4k8lg[/youtube]

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
İşte budur,işte budur.-kop.
Admin çok teşekkür ederim -alkis inan harikasın ellerine sağlık.
Çok ama çok teşekkürler tekrar :cicek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Şimdilik youtube videolarını ekleyebiliyoruz. Google videolarını da 1-2 güne kalmaz hallederim. Youtube engelli olmasına rağmen bunu yaptıysam, google video eklemek daha kolay olacak :)

Bakalım olmuş mu ?

[youtube]t_nFgx4k8lg[/youtube]

Bende ekledim sayın Admin çok teşekkür ederim...

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Videolar için ayrı bir kategori açarak bütün videoları o bölüm altında toplamak daha mantıklı olucaktır.Hadi bakalım bütün hanımefendi üyelerine hayırlı olsun diliyorum ve bol bol video eklemeye gidiyorum..
Tekrar teşekkür ediyorum :cicek:

Tepki
8.216
Videolar için ayrı bir kategori açarak bütün videoları o bölüm altında toplamak daha mantıklı olucaktır.Hadi bakalım bütün hanımefendi üyelerine hayırlı olsun diliyorum ve bol bol video eklemeye gidiyorum..
Tekrar teşekkür ediyorum :cicek:

aa çok guzel olur kendı çektiğimiz videolarıda ekleyebılırız harıkasın sahmaran:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar