Uzun yollardan gelen meleğim

mcl

Yeni Üye
Tepki
14
26 mayısta oğlum tarık erdem dünyaya geldı arkadaşlar bu mutlu haberı sızlerle paylaşmak istedim..şimdi onunla birbirimize alışmaya çalışıyoruz şimdilik tek sorunumuz meme uçlarımdakı yaralar krem verdiler ama fayda vermıyor sanırım çok acı çekiyorum bilgisi olan arkadaşlardan yardımlarını beklıyorum...

hazalım

Daimi Üye
Tepki
978
gözün aydın mcl Allah analı babalı büyütsün bahtı açık olsun meleğimizin.meme ucundaki yaraların acısı evet gerçektende insanın canını çok yakıyor. ılık sabunlu suyu denedin mi hiç? en azından hijyenik kaldığı sürece düzelebileceğpini düşünüyorum.

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
gözün aydin canim benim
Rabbim anali babali büyütmeyi nasip etsin insaAllah
ben öyle bir sorun yasamadim ilk melegimde o yüzden yardimci olamicam kusuruma bakma lütfen

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Allah anali babali büyütsün canim.

Sütünü emzirdikten sonra uclarina sürdür canim, bana ebeler en iyi ilac o demislerdi. Birde bana doktorum bir krem vermisti cok faydasini gördüm.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
gözün aydın allah analı babalı büyütsün bende bildiğim kadarıyla kendi sütünle sil derledi

ahucuk

Yeni Üye
Tepki
1
benim yakın bir arkadaşım da olmuştu.resmen kan akıyordu meme uçlarından.ama yılmadan süt vermeye devam etti.çok acı verici bişey ama dayanmaya çalış .allah analı babalı büyütsün.emzirmeden önce ve sonra göğüs uçlarını sütünle temizle.umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşursun:lilav:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.513
Allah analı babalı büyütsün tebrik ederim

154.jpg

OP
M

mcl

Yeni Üye
Tepki
14
hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar..meme ucları için banada hastanede kendi sütünle sil demişlerdi yapıyorum dr krem verdi onuda suruyorum,zeytinyağıyla siliyorum yanı kımden ne duysam yapıyorum ama yavrumu korka korka emziriyorum.inş.bu durum uzun sürmez.

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
ne kadar güzel Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah:huhuu:
ayy kıyamam yaa annmde hep öyle derdi çok zordur eminim Allah yardım etsin hemen geçsin inşallah :lilav:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
gözünüz aydın rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin,hayırlı bir evlat olur inşallah.
darısı benimde başıma

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Allah analı babalı büyütsün inşallah ...

benimde öyle yaram olmamıştı ama kendi sütümle uçlarını silerdim sürekli ve bol bol yıkar temizlerdim.inşallah bianönce geçer

mervegecit

Aktif Üye
Tepki
55
gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar