üzgünüm:(((

P

papatya25

Misafir
Arkadaşlar,

ben bu siteye yeni üye oldum. Sizi sıkmadan konuya girmek istiyorum. Konu erkek arkadaşımla ilgili ben m kuruntu yapıyorum boşuna diyorum ama eksik olan bir şeylwer var sanki .Bir süredir işleri iyi gitmiyor ve sinirleri çok bozuk onu anlıyorum aslında ama dün telefonda konuşurken beni biraz sal filan gibi lafalr etti bende iyi ozaman seni rahat bırakıcam dedim. Oda akşam beni ara olurmu dedi bende akşam aradım ama telf açmadı sonra geri de dönmedi mutlaka aradığımı görmüştür geri değer verse geri dönerdi diye düşündüm.Ama kırıldım da. Sizce bu kişiden ayrılmalımıyım yoksa bir dönem onun dediği gibi rahat mı bıraklmalıyım. Ama bir yönden de şunu düşünüyorum ve tecrübelerimde bu konuda sabit bu tarz hareket eden bir erkek ya sizden ayrılmak istiyodur , yada hayatında biri vardır değilmi kafayı yicem. Ne düşüneceğimi şaşırdım arkadaşlar kafam karıştı. Seven insan ne olursa olsun bunu dermi dimi .?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla canım sizin yaşam şekillerinizi ilişkinizin boyutunu aranızdaki sorunları bilmeden yorum yaparsam mesela seni yanlış yönlendirmiş olmaz mıyım? diyebileceğim en mantıklı şey ona zaman tanı fazla üstüne varma kenara çekil izle bakalım ne yapıyor kendi seni arıyor mu yoksa hep sizden mi bekliyor bu şekilde ilişkiniz hep senin itmelerinle mi yürüyor yoksa onunda bi çabası var mı görmüş olur ve kararını ona göre verebilirsin

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
beni biraz sal mı dedi.sal gitsin yaa...çok ciddiye alma bence sen o kişiyi,çok güvenme.varsa bir sorunu ki bir yıldır çıkıyoruz diyorsun,oturup seninle konuşması lazım,ama adam gibi konuşması...:kizdim:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
valla eşiminde sevgiliyken çok sorunu oluyoda iş vs
ama bir gün olsun zaman istemedi tam tersi hep ilgisizlikten şikayet etti sık aramamı isterdi ii günde kötü günde beni asla uzaklaştırmadı zaten böyle yapsaydı sevgisinden şüphe ederdim

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
ben de arkadaşlarıma katılıyorum cnım..bi süre üzerine gitme bakalım..sonra onun davranışlarına bakarak ilişkine yön verirsin..inşallah herşey gönlüne göre olur tatlım..bitersede üzülme..erkekler için üzülmeye değmez inan ki...

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Beni biraz sal demişse sal gitsin bence.

Bekle hiç arama o seni arar.

Gideni yolla salla üzülürsün elbet bir yıl olmuş ama zamana bırak.Ben olsam aramazdım

kendisi arayana kadar.Ama tabi sizin düşünce tarzınız ve aranızdaki bağ nasıl bilemem.

OP
P

papatya25

Misafir
ilginize çok teşekkürler arkadaşlar . Evet öyle yaptım :aglayan:zaten çikolata bende senin gibi düşünüyorum seven biri bunu asla söylemez:gitme:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
üzülme canım yaa,lütfen.değmez emin ol...seven insan var ya,öyle çabalar ki mutlaka yanında olmak için zaman bulur...TECRÜBEYLE SABİTTİR.lütfen üzülme.

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
tamam seven insan yanında olur ama herkesin kişiliği düşünce yapısı yaşadıkları farklısır diye düşünüyorum belki gerçekten işleri çok kötüdür ona yoğunlaşması gerekiyordur belki ilişkilerinde problemler vardır kafasını toplamak düşünmek istiyordur yani bunları tam bilmeden olumsuz bişey söylemek doğru olmaz ki

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
ilknur,adamın konuşmasına bakar mısın?rahat bırak gibilerinden konuşuyor...belirli kalıplar vardır ilknur...bunu anlamak hiç de zor değildir.diyebilirdi ki,şöyle bir problemim var,biraz zamana ihtiyacım var.seni de kırmak istemem lütfen,biraz zaman...beni sal biraz dese biri bana,derim ki cehenneme kadar yolun var...offf,çok üzüldüm yaa..

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ya tamam bende öyle derim ama benim demek istediğim bu kişilerin arasındaki iletişimin nasıl olduğunu bilmiyoruz ki herkes öyle kibar kibar konuşup anlatmaz derdini tatlım arkadaşta emek verdim kaybetmek istemiyorum diye düşünüyo hemen bitti demektense biraz kendini geri çekip davranışlarını izlemek ona göre karar vermek daha mantıklı geliyor bana o yüzden dedim

OP
P

papatya25

Misafir
ilknur,adamın konuşmasına bakar mısın?rahat bırak gibilerinden konuşuyor...belirli kalıplar vardır ilknur...bunu anlamak hiç de zor değildir.diyebilirdi ki,şöyle bir problemim var,biraz zamana ihtiyacım var.seni de kırmak istemem lütfen,biraz zaman...beni sal biraz dese biri bana,derim ki cehenneme kadar yolun var...offf,çok üzüldüm yaa..

canım çok sağol bende üzülüyorum heralde beklemek en iyisi ama mizaç olarak biraz sabırsız biriyim ben yani şu an aklım karıştı ne yapıcağımı bilmiyorum arasam adam sana beni sal diyo aramasam vicdanım sızlıyo sanki bu zor günlerinde yalnız bırakmışım gibi geliyo bir yandan da işler ne olursa olsun bende çalışıyorum ve işim gayet stresli ben bunu demezdim kaybetmek istemediğim birine karşı ne biliyim işte...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
sanki herşeyden bıkmış gibiydi işleri biraz kötü depresyondayım filan diyo ama ben isterdimki herşeyini benimle paylaşsın

o zaman biraz zaman bırak canım,zaten bikaç gün içinde arar büyük ihtimalle

erkekler zora gelmekten,sıkıştırılmaktan,sorulardan hoşlanmıyolar

özellikle kötü zamanlarında

bizim gibi değilelr,biz konuşup halledelim paylaşalım isteriz ama onlar bazen tek başına kalmak,sessszilik isterler

aradığındada herhangi bi tepki verme canım,normal konuş bakalım nası davranıcak bu kez

OP
P

papatya25

Misafir
kırıldım ama şimdi msj çekti herşeyin ucu sana patlıyo diye bende dedimki ben senin dertlerini paylaşmak isterdim oda canım çok sıkkın dedi daha da msj atmadım belliki ayrılmak gayesi üzülüyorum ama elimden de bundan fazlasını yapmak gelmiyo açıkçası çünkü ben onu hiçbir zor durumunda yalnız bırakmadım bide şunu yazmış üzülmekle hiçbirşey değişmiyo :gitme:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar