Üniversitelilerin çok işine yarayacak bilğiler!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Yeni üniversitelilerin çok işine yarayacak!

Tebrik ederiz! Hayatınızın en güzel yıllarına başlamak üzeresiniz.

Bu dönemde her şeyin sizin için masraf yaratacağını bildiğimizden işinize yarayacak bazı alternatif kullanım alanlarından bahsetmek istedik. Bildiğiniz şeyler bilmediğiniz başka şeyler için kullanabilirsiniz.

Kapı tutacaklarını laptop masası olarak kullanabilirsiniz. Hem bilgisayarınız ısınmaz, hem de duruşu size kolaylık sağlar.

Saç düzleştiriciyle ütü yapmayı hiç denediniz mi? Muhteşem sonuç alacağınız abiz garanti veriyoruz. Özellikle düğme araları için çok ideal...

Fırın tepsisini pano olarak kullanabilirsiniz. sevimli magnetlerle notlarınız hiç gözünüzün önünden ayrılmayacak.

Lastik ve tokaları elbiselerinizin askıdan kaymaması için kullanabilirsiniz.

Eğer küçük bir çanta alıyorsanız ya da havuz gibi kalabalık bir ortamda yanınızda çok para taşımak istemiyorsanız dosya askılarını kullanın. Askının bir kolunu çıkarıp anahtarınızı geçirin, daha sonra maşalı kısma ihtiyacınız kadar para sıkıştırın. Çok pratik...

Kulaklık ve USB gibi kablolar en çok kullandıklarınız arasında yer alacak. Eski kaset kaplarına bunları yerleştirebilirsiniz.

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Düzleştiriciyle ütü yapmak cok şaşırtıcı

Mine88

Daimi Üye
Tepki
303
ben biliyodum o ütüleme şeklini zaten bazen bı yere gec kaldıgım zaman hemen düzleştirip ütülerim hala :D:sevindirikasli::sevindirikasli:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hic denemedim canim bi deneme yapmam sart :ilknur:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar