Umut Gemisi Arkadaşımız meleğini dünyaya getirmiş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Umut Gemisi' Alıntı:
Evet canım uzun süredir giremedim .15 Nisan gecesi suyum geldi acil sezeryana alındı.Minik prensesimiz 3 hafta önce geldi...Çok şükür sağlıklı sorun yok.40 günlük olduk teyzesi.Malesef annemde yattığım için size haber veremedim.Eve dün geldim.Ama fazla giremiyorum nete bebiş çok gazlı sabaha kadar uyutmuyor tam düzene giremedik.Sitedeki arkadaşlara duyurursan sevinirim kendim duyurmak isterdim ama şu ara vaktim olmuyor.Senin hamilelik nasıl gidiyor.Cinsiyeti belli oldu mu bebişimizin.Öpüyorum.

Bu mesajına istinaden sizlere bilgi vermek istedim.Çok şükür ki Umut Gemisi arkadaşımız umutlarına kavuştu:besik: ve meleği ile evinde mutlu mesud..Rabbim herkese bu duyguyu nasip eder inşallah
Sağlıcakla büyüsün meleğimiz,yüzünden gülümseme hiç eksik olmasın inşallah
Umut Gemisiarkadaşımızın profiline ulaşmak için Tıklayınız

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin Darısı tüm hamile arkadaşlarımın başına:besik:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
hayırlı uğurlu olsun anneli babalı sağlıklı büyüsün inşallah
rabbim tüm isteyenlerede hayırlısıyla versin inşallah

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
cok sevindim allah her kese nasip etsin insallah.butun hamislerimiz sag salim bebislerine kavussunlar insallah

U

Umut Gemisi

Misafir
Canlarım ilk fırsat bulduğum anda geldim aranıza,Allah hepinizden razı olsun.Allah herkese bu güzel duyguyu tattırsın.Yaşadığım tüm zorluklara değermiş yavrumu kokladıkça Allahıma şükrediyorum.Muhteşem biğr duygu bu.Bana verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız hepinizi çok seviyorum.Bebişten fırsat buldukça aranızda olacağım.Lütfen dua edin biraz kilo alıp toparlansın çok küçük kilo az alıyor bu da beni üzüyor.öpüyorum hepinizi...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım,gözün aydın

Darısı tüm hamile olan ve bebek isteyen arkadaşların başına

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim benim cok ama cok tebrik ederim.insallah iy olucak.kilosuda normal olucak uzme kendini opdum canim,:eek::eek::eek::eek::eek:

D

d.melek

Misafir
Tebrikler canim,Allah sevgiler,neselerle dolu uzun, guzel ve basarilarla zengin bir omur nasip etsin bebegine.Amin! Hepimizin insallah! -hmm

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
gözü aydin olsun
sükür ki sag salim kavusmus melegine
cok cok sevindim
ALLAH anali babali büyütmeyi nasip etsin insaallah

mervegecit

Aktif Üye
Tepki
55
gözünüz aydın olsun allah analı babalı büyütsün vatana millete hayırlı bir evlat olsun ihşallah :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar