uffffffffffffff

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
kızlar eşim galiba evlilik yıl dönümümüzü unuttu 24 temmuz evlilik yıldönümümüz ama sanki unutmuş gibi hiç bir konu açmıyor bunla ilgili acaba unutmuşmudur unutmuşsa çok kötü olurum çünkü bu daha ilk yılımız:ayk:

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
nedense aynı şeyi bende yaşadım kutlamadık ilk evlilik yıldönümümüz olduğu halde ama eşim biliyordu unutmadı yani bidekayınvalidemlerdeydik zaten diğer özel günleri de kutlamadık oysa aylar öncesinden düşünüyorsun nasıl olsa ne hazırlasam diye bence üzme kendini ya şimdi eşine hatırlat unuttuysa yada sonraki gün telafi edin

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Bence ilk yılsa unutmamıştır unutmuş numarası yapıyordur :hihi: yada unuttuysada gün içinde aklına gelir bir şekilde sıkma canını birde şu yönden bak unuttuysa bile senin hiç beklemediği anda yapacağın bir sürpriz kutlama kafasında güzel yer eder bir dahakine yıldönümü konusunda uyanık olmasını sağlayabilir :D

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
inş unutmamıştır hediyesinde filan değilim sadece hatırlamasını istedim o kadar galiba gercekten unuttu çünkü bugün sabah kayınpederimi hastaneye götürdü ordanda eve gelir diye bekliyordum ama o biraz dolaşayım öyle gelirim dedi bugün bütün gün yanımda olmasını isterdim :(

jelibon

Aktif Üye
Tepki
166
kesinlikle unutmamıştır canımmmm . unutmuştur gibi yapmıştır birde ilk miş zaten imkansız unutması canını sıkma sakın ne hediye alıcaksın onu söyle sen :) bizimkide 27 temmuz ben hediyemi aldım bugünn bakalım o bana ne alıcak merak ediyorum . amaç hediye deil ama insan mutlu oluo

OP
besmele

besmele

Daimi Üye
Tepki
384
benim amacım hediye değil sadece sarılıp öpüp kutlaması bu yüzden ben hediye almadım sadece küçük küçük sürprizler yaptım notlar falan kalpli meyve salataları ama o bana almış hediye yani unutmamış:)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar