Üç yaşındaki hafız çocuk

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Anne Baba Demeden Allah c.c. Zikreden , 1 Yaşında Kuran Okumaya Başlayan Bu Kız Azerbaycanın Gündeminden DÜşmüyor ... MAŞALLAH ... ●●•• Ezan Sesi ••●● - Bizim Çapımızdan Bakıldığı Zaman Bu Çocuğun 3 Yaşında Hafız Olması İnanılır Gibi Değil. --- Ama Allah c.c. İçin Bir Bebeğe Bu İlmi Vermek Pek Kolaydır . O c.c. Bir Şey İstediğinde OL demesi Yeterlidir . Hemen Oluverir ...

üç yaşında dünyalar güzeli bir çocuk negüzel de okuyor sureleri
face de gurubumuz olduğu için rahatlıkla açtım konuyu umarım yanlış birşey yapmamışımdır şahım
kızlar tıklayın ve dinleyin bayılacaksınız hayran kalacaksınız

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Allahım bu duyguyu bızede tattırır inş
bır ogrencım vardı 45 yaslarında falan oglu 5 yasında
annesı 1 sene bende kuran egıtımı aldı ama kuranı tam okuyamıyo
oglu 2 ayda kuranı benden daha ıyı okur hale geldı
cocuklara 5 yasına kadar verırsen onu bıcer
Allahımdan dılegım evladım olursa boyle hafız ımanlı olması
ne mutlu o kızın anne babasına:uzgun:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
emeğine yüreğine sağlık sılam Allah (cc) razı olsun çok Rabbim herkezin evlatlarına nasip etsin benim kızımda benimle beraber öğrenmişti essemi dediği gibi 5 yaşına kadar öğrendi öğrendi zihinleri hemen kapıyor o yaşta aynen benim kızımda mahrecli ve tecvitli bir şekilde öğrendi çok şükür Yüceler Yücesi Rabbim herkeze tatdırsın bu güzel mutluluk verici sevinci

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
rabbim hepimizin evlatlarına nasib eylesin kızlar benimde büyük kızım 3yaşındayken akşamları onunla birlikte yatmaya gidipte onu uyuturken sureleri ben söylerdim o tekrarlardı bu böyle bir süre devam ederken bir akşam bana anne şimdi ben okuyayım sen tekrarla dediğinde şaşırmıştım peki kızım dedim ve kızım sureleri okurken gözlerim dolarak tekrarlamıştım şimdi 12yaşında ve bütün surelerin hepsini biliyor yazın kuran kursuna gönderiyorum şimdi kuran okumayıda biliyor perşembe ve cuma akşamları çoğu zaman kızımla birlikte okuruz yasini şerifi ve tebarekeyi kızımla gurur duyuyorum rabbim kızımın ve tüm evlatlarımızın içinden allah sevgisini,peygamber sevgisini,kuran sevgisini eksik etmesin ve içleri hep iman sevgisiyle dolup taşsın inşallah aminn

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
maşallah süphan allah ne güzel söylüyor-hmm-hmm-hmm

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
maşallah -hmm
oğlum 4yaşında sübhaneke ve ettehiyyatüyü ezberledi okurken öyle tatlı oluyorki rabbim devamını getirsin yolundan şaşırmasın inşallah

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar