Türkiye'de askerlik sistemi nasıl olmalıdır?

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
kaç ay yaparsa yapsınlar orasını bilmem ama biraz daha vicdanlı davranmalılar erlere.benim oğlum yok ama damadım askerde şu an eğitimde 40 derece sıcağkta koşarken asker fenalaşıp bayılıyo izin verin yüzümü yıkayıp geleyim diyor hayır kalk devam et diyolar ertesi gün çocuk ölüyo 6 günlük asker.yazık değil mi bu ana kuzularına, adam edeceğiz diye vicdansız olmak ta gerek miyor heralde.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
kaç ay yaparsa yapsınlar orasını bilmem ama biraz daha vicdanlı davranmalılar erlere.benim oğlum yok ama damadım askerde şu an eğitimde 40 derece sıcağkta koşarken asker fenalaşıp bayılıyo izin verin yüzümü yıkayıp geleyim diyor hayır kalk devam et diyolar ertesi gün çocuk ölüyo 6 günlük asker.yazık değil mi bu ana kuzularına, adam edeceğiz diye vicdansız olmak ta gerek miyor heralde.

Yazık ya,bu nasıl insafsızlıktır:(

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
benim oğlum askerliğini kısa dönem yaptı.Bedelli askerlik ne demektir askeri acınacak hale getirmesinler.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence askerlikte herkes eşit olmalı torpille bazıları batıya giderken torpili olmayanlar doğuya gitmemeli.... süresi de en azından 12 aya düşmeli askerlere de daha anlayışlı davranmalı disiplin derken 15 ayda insanın psikolojisini bozmamalı:dertli:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Onun içinde birçok kişinin değişmesi lazım canım. Ben çok tanıdık biliyorum torpille doğuya gitmeyen :kahve:Araya çok; ama çok bilindik isimleri araya sokan. Neyse konuşmayayım diyorum :D:D Gözlerimin önünde olanlar bunlar. Onun için susayım:D:D

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Onun içinde birçok kişinin değişmesi lazım canım. Ben çok tanıdık biliyorum torpille doğuya gitmeyen :kahve:Araya çok; ama çok bilindik isimleri araya sokan. Neyse konuşmayayım diyorum :D:D Gözlerimin önünde olanlar bunlar. Onun için susayım:D:D

ben de çok duydum da ondan oluyor böyle şeyler malesef...burayı devlet büyükleri okusa bizi sorguya çeker kız abowww:ates:

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
rabbim vicdanlıların eline düşürsün ne diyelim MAVİBONCUK

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar