Türk kadını güzeldir

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Türk kadını güzeldir
Ne kolay eleştirmek bir kadını, erkekler için. Kaşını, gözünü, boyunu, posunu, kilosunu, huyunu, suyunu, yapabildiğini, yapamadığını, ayaktaki halini, yataktaki halini, anneliğini, karılığını, evlatlığını...
Ne çok şey isteniyor kadınlardan özellikle Türk kadınlarından. Güzel ol ama başkalarının sana bakacağı kadar değil, bakımlı ol ama para harcama bal mal sür, akıllı ol ama hayatındaki erkekle beraberken salakmışsın gibi davran, çocuk doğur, hamileyken iç organlarının yeri bile değişsin, neredeyse insanlıktan çık ama zayıf kal, kadın kal, yatakta anneliğini unut ama anneyken kadınlığını unut, iki çocuk büyüt bu arada evin çiçek gibi olsun, sen çiçek gibi ol, çalış eve para getir ama adamı ezme, nasıl harcayacağına o karar versin, anneni babanı gururlandır, kocanı gururlandır, çocuğunu gururlandır ama sen gururlanma, şımarırsın falan, hoş değil!
Tuhaf şeyler okuyorum, “şişman kadın sevmem” mesela. Nasıl yani? Size bir şey itiraf edeyim, biz Türk kadınları da çirkin erkek sevmiyoruz aslında. Ama coğrafi durum diye bir şey var. Her insan gibi her halk da kendi kaderini yaşıyor!

Bir insanın özellikleri arasında sayacağınız ilk şey midir şişmanlık? Arkadaşın nasıl biri? Şişman! Anneni bana anlatsana? Şöyle anlatayım, şişman! Evlendim şişmanladı. Sen ne oldun, terbiyesiz mi? Erkeklerimiz de Latin kanı taşımıyor, görüyoruz. Kadınlar için güzel vücut oranları var da, erkekler için yok mu? Santimetre vermeyeyim, sizin kadınlara yaptığınızı sizlere yapmamak için. Tek bir şey söyleyeyim, bacak uzunluğunuz vücut uzunluğunuza eşit mi mesela? Yani sizleri zayıflıkta kurtarmıyor ama bizim sesimiz çıkmıyor.

Ben başka Türkiye' de yaşamıyorum. Köylüsünden, kentlisine görüyorum insanlarımızı. Allı morlu şalvarlarının içinde yuvarlak yüzü, güzel gözleri, kırmızı yanakları, sürekli gülen yüzleri ile tercih ederim kadınlarımızı erkeklerimize.

Akıllı olun derim ben, çok şey istemeyin ki, bir gün salak gibi davranmak istemeyen biz Cadılar gibi kadınlar da sizlerin eksikliklerini gözünüze sokmasınlar. Türk erkekleri olarak Türk kadınlarını aşağılamak size bir şey kazandırmaz. Bazen öğretilerle bazen genlerinde taşıdığı mükemmel eş olma dürtüsüyle yaşayan kadınların ülkesidir Türkiye. Bunun kıymetini bilin.

Ve son olarak çok ama çok güzel kadınların ülkesidir Türkiye. Güzel kaş, göz, iyi analık, iyi eşlik bir yana dursun, koca yürekli kadınların ülkesidir Türkiye...

Ceyno GÜR TOKER

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
güzel, yetenekli, güzel yemek yapan, hanımefendi, herşey var türk kadınında
değerini bilen erkek bulana ne mutlu -ciko
dünyada yok bizim kadınımız gibi
haaa lafa geldimi överler bazı milletten kadınları
ama biz anneyiz eşiz hizmetçiyiz kadın gibi kadınız yeri geldimi
varsın olsun 3-5 kilo fazlamız :zuzu:
yükümüz ağır bizim:2:

Tepki
58
.

bence onun kadını, bunun kadını diye genelleme yapmak saçma. türk kadınları da tornadan çıkmıyor ki. her milletin güzeli, çirkini, hamaratı, beceriksizi vardır...

.

OP
okypete

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
.

bence onun kadını, bunun kadını diye genelleme yapmak saçma. türk kadınları da tornadan çıkmıyor ki. her milletin güzeli, çirkini, hamaratı, beceriksizi vardır...

.

zaten olay türk kadınlarını yabancı erkeklerle kıyaslayan türk erkeklerine atıfta bulunmak birazda... konuyu iyice anlayabildiyseniz eğer... kıyaslama yapıyorsanız biz türk kadınlarıda yapabiliriz o zaman demek.:dertli:

Tepki
58
zaten olay türk kadınlarını yabancı erkeklerle kıyaslayan türk erkeklerine atıfta bulunmak birazda... konuyu iyice anlayabildiyseniz eğer... kıyaslama yapıyorsanız biz türk kadınlarıda yapabiliriz o zaman demek.:dertli:

biz de türk erkekleri gitsin italyanlar gelsin kampanyası başlatalım o zaman :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar