Tommee Tippee 360 Alıştırma Bardağı Kullananlar

sumbul91

Yeni Üye
Tepki
5
Ayy kızlar ek gıda döneminde her şeyin dökülmesi sizinde canınızı çok sıkıyor mu yoksa takmıyor musunuz? Geçenlerde iddialı bir ürün gördüm tomme tippe’den sızdırmayan dökülmeyen 360 derece adlı bir bardak alıştırma dönemlerinde annelerin sık kullandığı ürünlerden olmuş ne düşünüyorsunuz? Deneyen var mı aranızda?

Bitterçikilata

Hayat ne garip…
Tepki
63.988
Ayy kızlar ek gıda döneminde her şeyin dökülmesi sizinde canınızı çok sıkıyor mu yoksa takmıyor musunuz? Geçenlerde iddialı bir ürün gördüm tomme tippe’den sızdırmayan dökülmeyen 360 derece adlı bir bardak alıştırma dönemlerinde annelerin sık kullandığı ürünlerden olmuş ne düşünüyorsunuz? Deneyen var mı aranızda?
Bn avent almıştım kızıma hiç kullanmadık :booo: e bebekteki bebek sularından içiyor onun emziğinden daha çok su akıyor ağzına diye

Bitterçikilata

Hayat ne garip…
Tepki
63.988
Birde eline verip gezmesine müsade ederseniz önünü alamazsınız
16 aylık şuan suyu alıp döküyor üstünü başını su yapıyır görmezsem. Genelde ulaşamayacağı yerde tutuyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar