Tom Cruise da Şirince'ye kaçıyor!

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
deprem kuşu uçtu çoktan canım şimdi moda kıyamet küreleri
bizde vardı dışarı asmıştık süs olarak kullanıyordukarada bi şiddetli rüzgarda öterdi biz deprem kuşu kuşağığız ...

neymiş nasılmış anladık küre olduğunuda ilginç ırk bu japonlar napsınlar son zamanlarda o kadar önleme rağmen olanlar oldu kaçış yok ölümden öte köy yok hayırlısı ....

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
japonun biri, bir küre yapmış kıyamet küresi hiçbirşeyden etkilenmiyor üstelik suda batmıyormuş ,sabah haberlerinde gördüm, sanırım tom cruz bu küreyi görmemiş daha:gul::gul:

Hey Allahım yaaaaşu 21 Aralık gelip geçtiğinde Alahın izniyle acaba nediyecekler çok merak ediyorum doğrusu başka teorilerde uydurucaklarmı aceba:ne::ne:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:Ardından da verdiğimiz rahatsızlıkdan dolayı özürdileriz derlermiş:kahkaha::kahkaha::kahkaha::kahkaha:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ay bu Japonları Allah ne yapmasın ya , radyasyon bulaşır kız o küreden , kıyamette ölmezsin radyasyondan ölürsün :hihi:

Burda hava çok feci bir hal almaya başladı kızlar , soğuk , fırtına ,yağmur karışık kar :iyyyy: , güldük ,eğlendik, dalgamızı geçtik ama sanırım ben tövbe etmeye başlasam iyi olucak kaaac

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar