Tolgamız melek oldu gökyüzüne uçtu

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Canım arkadaşlarım kuzenimin oğlu Tolgamızı dün ebediyete uğurladık. Tam 90 gün direndi yaşamak için ama başaramadı. Çok üzüldük çok ağladık ama giden gelmiyor.Uyandı derken tekrar uyudu ve solunum yetmezliğinden öldü. Hastanede de enfeksiyon kapınca düzelemedi. Canlarım dualarınızı yine esirgemeyin. Allah onun için hayırlısı neyse onu vermiştir. Yatmaktan sırtında yaralar olmuş ve bir tarafına felç gelmiş. Allah böyle bir acıyı kimseye yaşatmasın.

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Canım arkadaşlarım kuzenimin oğlu Tolgamızı dün ebediyete uğurladık. Tam 90 gün direndi yaşamak için ama başaramadı. Çok üzüldük çok ağladık ama giden gelmiyor.Uyandı derken tekrar uyudu ve solunum yetmezliğinden öldü. Hastanede de enfeksiyon kapınca düzelemedi. Canlarım dualarınızı yine esirgemeyin. Allah onun için hayırlısı neyse onu vermiştir. Yatmaktan sırtında yaralar olmuş ve bir tarafına felç gelmiş. Allah böyle bir acıyı kimseye yaşatmasın.

off. çok büyük acı. çok üzüldüm sühoş. o bir melek oldu. Allah daha çok seviyormuş ki yanına aldı onu. nur içinde yatsın.Allah rahmet etlesin..

acigul

Daimi Üye
Tepki
650
Rabbim annesine babasına büyük sabırlar versin evlat acısından daha acı ne var ki şu yalan dünyada.. mekanı cennet olsun.. Allah rahmet eylesin başınız sağolsun canım...

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
başınız sağolsun rabbim ailesine sabır dayanma gücü versin,mekanı cennet olsun..:uzgun:

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
Rabbim sabır versin canım dünyadaki en büyük acı evlat acısıymış aslında o kadar nimet içindeyizki elimizdekilerimizin kıymetini elimizden gidince anlıyoruz etrafımızda sevdiklerimiz farkında bile değiliz en küçük sıkıntıyı kafamıza takıp hasta oluyoruz du
nyada ne dertler var anca yaşayan bilir başın sağolsun tatlım

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Çok üzüldüm , ailesine me tanet ve sabır diliyorum , Allah Rahmet eylesin , böyle durumlarda tüm kelimeler boğazımdaki düğüme takılıp kalır , ne diyeceğimi bilemiyorum gerçekten üzüldüm.

OP
S

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Şükredicek o kadar çok şey var ki hayatımızda.Bizler bazen sahip olduğumuzdan daha fazlasını istiyoruz maddi ve manevi olarak. En güzel zenginlik önce sağlıkve sevdiklerimizin yanımızda olması.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar