Titremeye acil yardımmm

Tepki
59
Arkadaşlar bildiginiz herşeyi yazın denicem çünkü . .
Yeni bir işe başladım tırnak matik tırnakları süslüoz protes takıoz oje sürüoz felan ve ben oje sürerken çok belli bir şekilde el titremem var kahve ve sigara cok tüketiyorum ama 2gündür kahveyide bıraktım ve halen el titremesi var doktora gitcek zamanım yok nolursunuz en hızlı ne keser titrememiiii :((((((((

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Tavsiye ile çözülmez bu. Eğer sebebi kahve ve sigaraya da öyle iki gün içmeme ile etki etmez. İhmal etmeyin ritm bozukluğu gibi ciddi bir sebepten kahve içmek gibi basit bir sebebe kadar bırsürü nedeni var.
Uzman yardımı alın ihmal etmeyin lütfen...

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
bence de dr işi bu tavsiyeyle olacak birşey değil canım, ihmal etme lütfen git dr a ve bizi de bilgilendir...

OP
T
Tepki
59
gittim dün kızlar ve önemli bişe deil kafana takmaya değmes dedi tahlilin de temiz dedi dellendim işimi yapaamıorum dedim işimdenmi olim dedim başından savmasın die ilac verdi dideral ismi ilk hafta günde yarım tane ikinci hafta sabah akşam yarım ücüncü haftada sabah ögle akşam yarım sonraada kontrole gel dedi bakalım azalma varmı dedi inş hap işe yarar :(((

çitlenbikk

Daimi Üye
Tepki
366
Çok geçmiş olsun canım ;inşaallah verilen ilaç iyi gelirde çabucak düzelirsin. ikna olmadığın bir durum varsa başka bir hekime de görün derim. allah şifa versin .

OP
T
Tepki
59
tsk hayatım ama pek bi vaktim yok bunun icin doktorlara zaamanım yok :(

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
ben de dideral diyecektim ki doktor da aynısını yazmış.
doktor gibi kadınım
geçmiş olsun canım rahatla biraz..

OP
T
Tepki
59
bıraktım hapı ilk 1 haftada kullanan varsa dikkat etsin dikkatsizlik ve hafıza kaybı yapıor yaptgım gördüğüm şeleri hatırlayamıordum kestim kullanmayı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar