Tıp dünyası şokta! Adet sancısı sandı ama...

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tıp dünyası şokta! Adet sancısı sandı ama...

İngiliz basınında yer alan bir habere göre, 20 yaşındaki Sophie Aldridge adında genç bir kadın, karnında hiç bir şişlik olmamasına rağmen doğum yaptı.

bebekk_1813796531533aaffa89177.jpg

İngiliz basınında yer alan bir habere göre, 20 yaşındaki adında genç bir kadın, karnında hiç bir şişlik olmamasına rağmen yaptı.

Doktorların şaşkına döndüğü olay ile ilgili açıklama yapan genç kadın, "Hamile olduğumu hiç tahmin etmiyordum. Karnım şiş değildi ve bu süreçte görmeye devam ettim." dedi.

Büyük bir sürpriz yaşayan genç kadın derhal doğuma alındı ve birkaç saat sonra Thomas adında sağlıklı bir erkek çocuğu dünyaya getirdi.

Olayla ilgili açıklama yapan Aldridge, "Normal sancısı sandım ve kendimi kötü hissedince hastaneye başvurdum" şeklinde bir açıklama yaptı.

Genç kadının bu süreçte almamasıyla ilgili açıklama yapan doktorları, tıbben çok nadir görülen bir durum olduğunu belirterek, çocuğun gelişiminin normal olduğunu ifade ettiler...

bebek_1832769950533aafdec6782.jpg

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
dokuz ay boyunca adet olmuş karnıda hiç şişmemiş ve çocuğun gelişimide normal sağlıklıymış çok çok ilginç

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar