The Twilight Saga: Eclipse (Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma)

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Serinin 'Tutulma' adlı bölümü sinemalarda...

F0157749144FE6D2C480A39352FFC.jpg

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma

Yönetmen :David
bonus.png
Slade
Oyuncular : Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Billy Burke, Ashley Greene
Tür : Fantastik / Gerilim
Yapım : ABD, 2010
Seattle'da esrarengiz cinayetler baş gösterirken , Victoria da Bella'dan intikam almanın planlarını yapmaktadır. Bella bütün tehlikelerin ortasında aşık olduğu Edward ile Jacob'un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu
bonus.png
karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için birebirdir. Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: Hayat ve ölüm. Alacakaranlık Efsanesi, Tutulma adlı bölümüyle devam ediyor. Dünya çapında çok kısa sürede hayran kitlesini genişleten bu serinin Yeni Ay isimli bölümü ise
bonus.png
ülkemizde 25 Haziran 2010'da tekrar vizyona çıkacak. Tutulma adlı son bölümün ise 30 Haziran 2010 Çarşamba günü ön gösterimlerle vizyon sokulması bekleniyor.

OP
be_reN

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
bende hala gıdemedım sınemaya ama vızyondan ınmeden gıdıcem mutlaka :kupa:

OP
be_reN

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
bız ızleyım zaten ballandıra ballandıra anlattıktan sonra sızlere gıtmeyen kalmıycaktır zaten

OP
be_reN

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Paylaşım için teşekkürler canım,hiç bi serisini izlemedim

ama bu kada beğendiğinize göre merakta etmiyo değilim hani

oooo kurdum canım benım nıye ızlemedın :( sen otur tum gece buralardasın alacakaranlık dan bır basla sonra yenı ay offfffff offfffffff gor bak nasıl pısman olacaksın sımdıye kadar neden ızlemedım dıye :panter:

OP
be_reN

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
nihayet sonunda izleyebildim :gitme: ama ne alacakaranlık ne de yeniay kadar bir heyecan uyandırmadı ne yazıkki bende :gitme: bunun da nedeni daha farklı sahne ve kareler beklediğimden olsa gerek:dusun: umarım bi sonra ki devamın da yeni yine den aynı heyecanı uyandırır bende :dertli: ama yine de serinin önceki bölümlerini izleyenler için merak uyandırmaması açısından izlenmeli..:kahve:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Nihayet izledim. Film nasıl bitti bir anda anlamadım :ilknur::ilknur:

Kısa film gibi geldi valla :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar