Tespitler =)

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Evdeki koltuğa sigaranın korunu düşürüp açılan delikten sonra gelen terliğin şiddetinden anlaşılır ki.. Sigara sağlığa zararlıdır.

Adamlar sen mesaj at diye uzaya adam göndersin, baz istasyonu kursun, telefon üretsin senin attığın mesaja bak zalımın kızı. "OK"

Sabah sıcak yatağı terk edince kendimi Yaprak Dökümü'nde ki Ferhunde kadar dışlanmış hissediyorum.

Atasay Kuyumculukta bi yüzük alana bi yüzük bedavaymış. O kadar parası olan adamın metresi de vardır düşüncesiyle kampanya yapmış koskoca firma, insanlık ölmemiş arkadaşlar.

Taksici 3 lira bozuğu çıkmayınca "hakkını helal et. " dedi. Ben de hak geçmesin diye " 3 liralık daha git." dedim, şimdi yürüyerek geri dönüyorum.

Kayınvalidemi gerçekten tebrik ediyorum. Bulunmaz bir hint kumaşı doğurmuş hala bulamadım, nerede lan bu kız?

Saçını sarıya boyayıp kaşlarını zift karası bırakınca doğal sarışın olmuyorsun canım. Borussia Dortmund'un deplasman forması gibi oluyorsun.

Kaldırımlar sökülüp yeniden yapılıyorsa,hiç olmayacak yere asfalt dökülüyorsa,kaçak katlar çıkılıyorsa belediye seçimleri yaklaştı demektir.

Erkekler tuvaletine
"Seni seviyorum Zeynep " Yazan ileri zekalı... Zeynep asla o yazıyı okuyamayacak. Zaten Zeynep o yazıyı okuyorsa, Zeynep Zeynep değildir. Ciddi bir problem vardır.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Merhaba hanımefendi telefonunuz çok güzelmiş numarası ne bunun?

Anneme göre perde açık olunca bütün mahalle işi gücü bırakıp bizi izliyor.

Erkekler at gibi hatun arıyor. Kızlarda beyaz atlı prensini bekliyor. Toplum olarak atlara olan sevgimiz takdire şayan.

Şu an kendimi 35 yaş yolun yarısı eder şiirini yazıp 46 da ölen Cahit Sıtkı gibi hissediyorum.

Bir yanım "her şeyi boş ver, yan gel yat" derken, diğer yanım "hay ağzını öpiyim ne güzel dedin öyle" diyor.

Islak mendil paketinden tek mendil almayı başardığım gün dünyayı ele geçirme planları yapmaya başlayacağım.

Bazen hayat zeytinin yağını çıkarıp sonra da o yağı tekrar zeytinin üstüne dökmek kadar garip.

Kız saçını yaptırmış, kaşını boyattırmış, makyaj yapmış. Bir yağmur yağıyor ne kaş kaldı ne saç ne makyaj gene oldu bizim modifiyesiz şahin.

Bir anne atasözü der ki; ben evlendiğimde 47 kiloydum.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Reklamdaki pürüzsüz bacağa ağda yapan kızın kafası ne güzel kafa

Mario’da bile mesaj belliydi: “Prensese giderken şu altınları da topla, ejderhadan kurtarsan bile fakir bir muslukçuya bakmaz.”

Flash tv reklamından 199 liraya samsung galaxy aldım, kutudan halay ekibi çıktı

Korku filmindeki kız: Hazır elektrikler kesilmişken, şimşekte çakıyoken şu alt kattan gelen sese bi bakayım. Malım ya ben.

Bazen kendimi çayın yanındaki, yanlışlıkla çaya bulanan küp şekerler kadar gereksiz hissediyorum

Bugün kendimi 1 liralık lahmacunun içindeki kıyma gibi hissediyorum adım var ama kendim yokum.

şu an ilgisizlikten ölen sanal bebek gibiyim

Süreyya Ayhan eski atlet ya şimdi. Annesi bunu yer bezi yapmaz dimi lan. Ahuashuasdfgh vurmayın lan tamam.

sabah adres soran teyzeye "aradığınız bakkal şehrin güney yakasında, altı blok ötede" dedim, kültür şokuna girdi.

bazen diyorum satim evi arabayı gidim buralardan, sonra diyorum evin mi var araban mı var nereye gidiyon...

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Dışarıya poşetle çıkması gerektiğinde, marka poşet arayan kardeşlerim seviyorum sizi

Tüp bitince sallarız, pil bitince ısırırız, şampuan bitince su döküp çalkalarız. Bittiğinde vazgeçmemek bizim genimizde var.

Kızın fotoğrafını 498 kişi beğenmiş. Bayburt'ta o kadar oy alınca belediye başkanı oluyorsun.

Patatesi bulup, kızartma fikri ilk kimin aklına geldiyse vallahi bravo. Mesela ben bulsaydım bi' ısırık alır "bu ne ulan" deyip, atardım

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Matematiğe inanmıyorum. Mateistim ben.

Güneş gözlükleri saçımızın ön kısmını güneşten korumak için yapılmıştır, o yüzden hep kafada durur.. Yanlışlıkla gözünüze takmayın bak.

sevgilisinin giydiğine, nereye kimle gittiğine, eve kaçta geldiğine takılmayan erkek, tayt giysin, sırıtmaz bence.

Düşünsene ilk insanlardansın ve ilk hapşuran sensin yanındakiler korkup "napıyosun lan sen" dese hiçbir açıklaman yok.

Dedem bir keresinde sevgilisine kızıp güvercini duvara fırlatmış, tabi o zamanlar telefon yok

Futboldan pek anlamıyorum.. Kendime en yakın bulduğum takım, nevresim takımı. Yatıyoruz o derece.

Beşir gerçekten ölmüş olabilir mi lan , aşk-ı memnudan sonra görmedim adamı.

Ne demek seninle geçinemiyoruz lan? Asgari ücret miyim ben? Emekli maaşı mıyım?

Bazen kaplumbağa olmak istiyorum anasını satyım, ne zaman istersen çek kafayı içeri uyu, hem kira derdinde yok miss. Ama Türkiyede olmam, ters çevirip kaçarlar.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Yediğim arkadaş kazıklarını inşaatta falan kullansam triplex daire çıkarım yemin ederim.

300 kişilik bir düğünde kimin ne takı taktığını unutmayan bir kadından, yaptığın yanlışı unutmasını bekliyorsun. Kıyamam lan sana.

Kebapçıya abi urfayla adana arasında ne fark var dedim. 300 kilometre dedi. Sustum lahmacun söyledim yiyorum.

Sofrada babam "neyin var evlat, yemeğine hiç dokunmadın" dedi, "hiç" dedim, iyi o zaman deyip benim yemeği de yedi.. filmlerde böyle değil.

Bana trafik tıkandığında kornaya basarak yolun açılacağını sanan kişinin umuduyla, toplum içinde Şahin in egzozunu patlarak şekil yaptığını sanan adamın özgüvenini verin gerisini ben hallederim.

10 kata kadar dayanıklı pil yapmışsın ama ben 12. katta oturuyorum. Şunu 20 kata kadar dayanıklı yapayım da kimse mağdur olmasın demiyosun..

Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler, nerden buldunuz derim. Demekki kaybolmamış. Çalmışsınız. Çok net

Bana kulaktan dolma bilgilerle değil, zeytinyağlı dolmalarla gelin, çayı ben demlerim.

Akşamları o kadar sıkılıyorum ki, 112'yi arayıp, ''gel vefasız, gel insafsız, çağırmazdım acil olmasa'' diyesim geliyor.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Bankaya gidip sizi allaha havale ediyorum diye sitem edeyim dedim. 5 tl havale ücreti istediler. İnsanlık ölmüş.

Otobüste "arkaya doğru yürüyelim" diyen şoföre "yürümek istesek otobüse binmezdik" dedim. Bütün otobüs 'ayakta' alkışladı.

Yaklaşık 15 kişilik bir gruptan dayak yedikten sonra "adamsanız tek tek gelin ulan!" dedim, sonra teker teker tekrar dövdüler.

Bakkala ekmek almaya gitmeye üşeniyorum ama sorsan sırt çantamla dünya turuna çıkmaya hazırım.

Büyükannelerimiz bizi yıllarca "göz var, göz!" diyerek illuminati hakkında uyarmış da biz fark edememişiz.

Amerikada kırmızı ışıkta geçmenin cezası 400$+1 gün psikolojik tedaviymiş.Bizde geçmemenin cezası arkadaki şoförden dayak+1 gün yoğun bakım

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Erkekler tuvaletine
"Seni seviyorum Zeynep " Yazan ileri zekalı... Zeynep asla o yazıyı okuyamayacak. Zaten Zeynep o yazıyı okuyorsa, Zeynep Zeynep değildir. Ciddi bir problem vardır.

:ko:ko:ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar