Telefondan siteye bağlanma hakkında

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Erhan abi @Admin sizden bi ricam olacak. Telden siteye giriş yapıyorum. Ama sitenin pc deki formatını göremiyorum. En yukarda normal görünüme geç yazıyor tıklayınca yine aynı mobil görüntü geliyor. Avatarlar görünmüyor.

kelebegim

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
440
Erhan abi @Admin sizden bi ricam olacak. Telden siteye giriş yapıyorum. Ama sitenin pc deki formatını göremiyorum. En yukarda normal görünüme geç yazıyor tıklayınca yine aynı mobil görüntü geliyor. Avatarlar görünmüyor.
Bende de öyle oluyor canım ama alıştım buna yine de pc formatı iyiolurdu hani

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Merhabalar,
Bu konu daha önce gündeme gelmişti. Bu mobil site ayarlarını yaptırdığım arkadaş mümkün olduğunu söylemişti. Kendisine tekrar bir sorayım, olursa hallettireyim.

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Arkadaşlar mobilden siteye girdiğinde de, normal tasarımı görmek isteyen arkadaşlar bu konu altından bildirirlerse, gerekeni yapacağım.
@Fındık Kurdu ve @kelebeğim : Sizler için gerekli ayarları yaptım. Siz mobilden girseniz bile normal tasarıma yönlendirileceksiniz. Bir problem olursa bana yazarsınız, elimden geleni yaparım.

Normal tasarımımızın mobil ekran boyutunda görünmesi ise mümkün görünmüyor. Dediğiniz tasarımlara "Responsive" deniliyor. Bu da özel yapılan tasarımlarda olabiliyor. Ancak bende sitemiz için o şekilde güzel bir tasarım hazırlatmayı düşünüyorum doğrusu. Ama yakın zamanda olur mu bilemiyorum.

Ev Kedisi

Daimi Üye
Tepki
1.224
Arkadaşlar mobilden siteye girdiğinde de, normal tasarımı görmek isteyen arkadaşlar bu konu altından bildirirlerse, gerekeni yapacağım.
@Fındık Kurdu ve @kelebeğim : Sizler için gerekli ayarları yaptım. Siz mobilden girseniz bile normal tasarıma yönlendirileceksiniz. Bir problem olursa bana yazarsınız, elimden geleni yaparım.

Normal tasarımımızın mobil ekran boyutunda görünmesi ise mümkün görünmüyor. Dediğiniz tasarımlara "Responsive" deniliyor. Bu da özel yapılan tasarımlarda olabiliyor. Ancak bende sitemiz için o şekilde güzel bir tasarım hazırlatmayı düşünüyorum doğrusu. Ama yakın zamanda olur mu bilemiyorum.

Ben de cep telefonumdan mobile girmiştim ama malesef normal görünüme geçemiyorum Admin Bey.
Mümkünse benim ayarları da düzeltirseniz sevinirim. Bildirimler görünmüyor çünkü mobilde.
(Şu anda tabletten giriş yaptım yalnız)

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Ben de cep telefonumdan mobile girmiştim ama malesef normal görünüme geçemiyorum Admin Bey.
Mümkünse benim ayarları da düzeltirseniz sevinirim. Bildirimler görünmüyor çünkü mobilde.
(Şu anda tabletten giriş yaptım yalnız)

Gerekli ayarları yaptım, düzelmiş olması gerekiyor. Tekrar dener misiniz?

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Profile giriş yapamıyorum derken, tam anlamı ile hangi sayfaya girmeye çalışıyorsunuz ve nasıl bir hata mesajı ile karşılaşıyorsunuz acaba?
nick in yani fındık kurdu yazan yerin üzerine tıklayınca mobil versiyonu geliyor sadece özel mesaj gonderip alabiliyorum diğer profil Sayfam açılmıyor @Admin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar