Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Tefal Actifry 1 kaşık yağla kızartma yapan fritöz

Konu, 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' kısmında Beyonce tarafından paylaşıldı.

1. Beyonce

Beyonce Üye

Kızlar slm
    Tefal actifry fritöz kullanan varmı aranızda? 1 kaşık yağla patates ve bir sürü sebze kızartması yapıyomuş..Ayrıca sadece kızartma değil, tavuk, balık, et , kestane hatta tatlı bile pişiriyomuş..
    Kullananlar memnunmusunuz acaba??
    Önerilerinizi bekliyorum :))

LiLi, ZiLeY, mmelis ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. Hanımefendi.com

Hanımefendi.com Daimi Üye

tanıtım amaçlı patates kızartıp tadına baktırmışlardı güzeldi onun dışında bi bilgim yok malesef :huhuu:

LiLi bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    Beyonce

Beyonce Üye

bende tanıtımdaki patatesi tattım güzeldi tadı ama kullanışlımı onu merak ediyorum

Hanımefendi.com bunu beğendi.
  4. maviboncuk

maviboncuk Daimi Üye

ben bilmiyorum ama pek kullanışlı diyolar

5. speksoy

speksoy Misafir

arkadaşım kullanıyor çok memnun....bize de yapmıştı gittiğimizde çok lezzetliydi...hem sadece patates değil karışık kızartma yapmış çok güzeldi...alacaksan hiç düşünme...

ayser bunu beğendi.
  6. flamingo

flamingo Daimi Üye

kullanmadığım için bilemiyecem,sadece bir kaşık yağla kızartıyorsa daha sağlıklı bence

ayser bunu beğendi.
  7. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Bana göre çok gereksiz bişey ama annem kafaya takmıştı geçen gün aldı sonunda ilk denemede o 1 kaşık yağıda koymayı unuttum :eek:ys: ona rağmen patates kızartması güzeldi kullandıkça fikrimi yazarım buraya...

ayser ve Lilav bunu beğendi.
  8. Lilav

Lilav Daimi Üye

ben cok pahali buluyorum ama kullanisliysa sorun yok:eek:

mmelis ve ayser bunu beğendi.
  9. ayser

ayser Daimi Üye

Pahalı ama gerçekten lezzetli oluyorsa kızartma alınabilir.:acep:

10. speksoy

speksoy Misafir

valla ne kadar sağlıklı olduğunu düşünürsek pahalı da olsa alınabilir...

11. esmeryarim

esmeryarim Daimi Üye

kullandıkça fikrini yaz çünkü bende almayı düşünüyorum senden fikir edinmiş olurum
    sırf yağ oranı az olduğu için alacam bana sağlıklı gibi geliyor ama yinede burda ki kullanan arkadaşların fikirlerine bakacam kullanıdıktan sonra ki yorumlarını takip ediyorum

12. nk83

nk83 Admin + Sitenin Hikaye Yazarı

Anladığım kadarıyla normal patatesten pek kızartma olmuyor :dertli: dondurulmuş patates çok iyi biber kızartması süper kuşbaşı tavukta güzel olmuştu başka ne yaptık hatırlayamadım :nk:

Ayrıca patatesi kızartırken o 1 kaşık yağı koymayınca daha çok beğeniliyor sıfır yağ yani

13. LiLi

LiLi Daimi Üye

Arkadaşım kullanıyor tek kötü yanının çok yavaş pişirme olduğunu söylemişti.

14. Elif Senden

Elif Senden Yeni Üye

Babam anneme evlilik yıldönümü hediyesi olarak aldı bir adet gerçekten mükemmel yemekler pişiriyor. Pahalı diyen arkadaşlara şöyle bir yanıt vermek gerekirse; zaten yapacağınız yağ tasarrufu ile parası 1 yılda çıkar. Yani 1 kaşık yağ ile gerçekten mükemmel dehşet yemekler oluyor.

Lütfen paylaşımlarımıza yönlendirme yapmadan devam edelim
    Site Yönetim Şahmaran

15. denizkızı

denizkızı Daimi Üye

Benim kayınvalidemde var.Sağlıklı diye diye sürekli onunla yapıyor ancak hanımlar bence tek kelimeyle hayal kırıklığı ! Dışı kızarmış patates gibi görünse de içi resmen haşlanmış patates ! Tabi ben kızarmış patates sevdiğim için de böyle düşünüyor olabilirim :) Yani yine size kalmış :) Bunlar benim fikirlerim :)

16. ZiLeY

ZiLeY Daimi Üye

benimde cook hevesim ama cook pahalı geliyor onca zaman olmasına ragmen cıkması hala ucuzlamadı