Tatlı meleğimin doğum hikayesi

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
aahanda buldum kendime torun küçük bir çocuk göreyim yanımdakilerine bende torun istiyorum diye vızıldanıyorum yer onu anaannesi ço0k öp yerime:hhhhhh:
Ananemiz yok ablacım:( :aglayan:

Sen ananemiz olursun ne güzel:)

İnşaallah sende torununa kavuşursun yakınz amanda ablam,Allah iyilerle karşılaştırsın.

Gönlüne göre versin.:panter:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
rabbim sağlıklı ömürler versin cerenimize

allah analı babalı büyütsün canım...

sağlıkla mutlulukla büyütsün :hhhhhh:

allah herkeze yaşatsın böyle güzel duyguları

Cok güzel anlatmissin canim.
Rabbim anali babali büyütsün evladini, eee artik bir kardes ister heralde. _ayse

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar

Amin,inşaallah

Sadiyecim bir ara düşünüyoduk ama sonra vazgeçtik,bakalım zaman ne gösterirse:)

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Zamani gelmis canim.
Saka saka tabii ki en dogru zamani siz bilirsiniz. Rabbim evladina saglik versin canim, öpüyorum kizimizi. :eek:pucuk:

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Ananemiz yok ablacım:( :aglayan:

Sen ananemiz olursun ne güzel:)

İnşaallah sende torununa kavuşursun yakınz amanda ablam,Allah iyilerle karşılaştırsın.

Gönlüne göre versin.:panter:

oldum gitti anaanne ceren beni kabul etsin anannesi ben dünden hazırıminan beni bu gece vakti duygulandırdın Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın öp yerime torunumu fındıkiçim:)

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
gözlerim dolu dolu okudum canım meleğinizin doğum hikayesini insan okurken az çok kendinden ne kadar benzer yanlarını buluyor. herhalde bu ortak duygu (annelik) bebeğimizi ilk kucağımıza aldığımız an ilk o kokusunu içimize çektiğimiz o an dünyanın bütün güzel kokularını çiçeklerini getirseler böyle bir kokuyu ne duyar ne hisseder insan ALLAH hayırlı uzun sağlıklı ömürler versin yavrunuza ve size bahtı açık olsun hep mutlu olsun inş benim yerimede o güzel yanaklarından öpün

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Zamani gelmis canim.
Saka saka tabii ki en dogru zamani siz bilirsiniz. Rabbim evladina saglik versin canim, öpüyorum kizimizi. :eek:pucuk:

Amin canım,seneye okula başlayacak küçük kuzum

Aslında onla iyi ilgilenebilmek istiyorum,ikinci olursa çok ilgilenemem gibi geliyor,Aslında hazır da hissetmiyorum kendimi:ates:

oldum gitti anaanne ceren beni kabul etsin anannesi ben dünden hazırıminan beni bu gece vakti duygulandırdın Allah hepimizi iyilerle karşılaştırsın öp yerime torunumu fındıkiçim:)

Canım ablam benim,istemez olur mu bayılır:)Öperim tabi ne demek en çok yaptığım şey zaten,o bana yumuşaksın diyor öpüyor ben ona:D :gul::bebek:

gözlerim dolu dolu okudum canım meleğinizin doğum hikayesini insan okurken az çok kendinden ne kadar benzer yanlarını buluyor. herhalde bu ortak duygu (annelik) bebeğimizi ilk kucağımıza aldığımız an ilk o kokusunu içimize çektiğimiz o an dünyanın bütün güzel kokularını çiçeklerini getirseler böyle bir kokuyu ne duyar ne hisseder insan ALLAH hayırlı uzun sağlıklı ömürler versin yavrunuza ve size bahtı açık olsun hep mutlu olsun inş benim yerimede o güzel yanaklarından öpün

Ne kadar güzel şeyler yazmışsınız çok duygulandım ben de siizn yazınızı okurken..

Kucağıma ilk aldığım anda gerçekten tarif edilemez duygularla doluydum hala da öyleyim.

Eşim ilk gördüğünde ikimizde mutluluktan ağlamıştık hiç unutamam sanırım o anı..:)

Güzel duanız için çok teşekkür ederim,Rabbim cümlemize evinde çocuklarıyla huzurlu,mutlu,sağlıklı,bol kazançlı,uzun bir hayat nasip etsin inşaallah..Hem bu dünyada hem ahirette...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar