Tart Tarifleri Oylarinizi Bekliyor Hanimlar

EN LEZZETLI TART TARIFINI SIZ BELIRLEYIN

• Kullanılan toplam oy
    38

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
sus ulen benim mıntıkama girme bi daha ulennn insan bi haber verir alıştırma yapar zuzucan yarışma sonuçları elime geçti falan der ama nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeee:kptmya::kptmya::kptmya::kptmya::kptmya:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Körüm göz -kizgin-kizgin Yazdım görmedin, benim ne suçum var :findik:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Özele yazmadım zaten:findik: Takip et heryerden çıkabilirim

Neyse burayı bulandırmayalım :gelbenimle:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.528
Herkese teşekkür ederim oy veren elleriniz dert görmesin :) diğer arkadaşlarıda tebrik ederim şaşırdım kime oy vereceğimi tarif hazneme yenilerini ekledim sayenizde sağolun...

Bu arada NK'cım gerçekten o tart ile beni benden almıştın hatırlarsan :kptmya::kptmya: O gün bu tart sahibine baya saydırmıştım yani içimden böyle benim canımı çektirdiği için:kptmya::kptmya:

Zuzu ve sılanın tariflerini tahmin etmiştim :kptmya::kptmya:

Elis kız senden beklemiyordum vallah ne yalan diim:ilknur::ilknur:

hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar. :hhhhhh::hhhhhh: Katıldığınız ve yarışmmaıza renk kattığınız için teşekkürler.:kayris:
Evet ya birde benim yaptığım belli olmasın diye birşeyde diyemedim ama kulaklarım çın çın çınladı :) afiyet olsun yemişsin sonuçta ona sevindim...

Tarifimin sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz...

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
Bu arada NK'cım gerçekten o tart ile beni benden almıştın hatırlarsan :kptmya::kptmya: O gün bu tart sahibine baya saydırmıştım yani içimden böyle benim canımı çektirdiği için:kptmya::kptmya:

Zuzu ve sılanın tariflerini tahmin etmiştim :kptmya::kptmya:

Elis kız senden beklemiyordum vallah ne yalan diim:ilknur::ilknur:

hepinizin ellerine sağlık arkadaşlar. :hhhhhh::hhhhhh: Katıldığınız ve yarışmmaıza renk kattığınız için teşekkürler.:kayris:

bende ne cevherler varmis dimeee:cokkomik:

yarismanin sonuclandigini yeni ogrendim,,ya ben bu yarismayi unutmustum bile,,,birinci arkadasimi tebrik ederim,,,diger arkadaslarinda ellerine saglik,,,,

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar