Tanga kullanırmısınız kullananlar rahatmı sizce?

H

hale6464

Misafir
arkadaşlar ben hiç kullanmadım ama artık çok ilgimi çekmeye başladı ve yarın gidip alıcam sizler kullanıyormusunz rahatmı sıkıntı oluyormu ?-ciko

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Bence herzaman giyilecek bi çamaşır değil. Kumaslarin ve elbiselerin altina ihyiyac duyulduğunda tercih edilebilir görüntü açısından. Ben tercihim bu yonde yani

Tepki
51
bende bu aralar alıp almama konusunda kararsızım, günlük yaprak ped kullanyorum arada akıntı sorunum olduğu için, bu durumda tanga uygun bi çamaşır değil kanımca benim bünyeme :)

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Aslında günlük hayatta çok sık kullanılması taraftarı değilim ben.
O gün giydiğimiz kılığımıza kıyafetimize göre değişir.

Fons

Üye
Tepki
25
Özel gecelerde siyahı vazgeçilmezim oluyor.:utandim::utandim: Ama günlük hayatta kullanmak zor.. Bi rahatsızlık hissi veriyor

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Ben de bunu anlamıyorum. Sonra önyargılısın diye bi ton afra tafra çekiyorum:sinirli:
Ne bu şimdi insan bi siteye üye olunca açacağı ilk konu tanga mı olur yahu:sinirli:
Tanga varlığını bilen ama rahatlığını test etmeden sorarak öğrenmeye çalışan müstakbel tanga kullanıcısı ya çoluk çocuktur ya da konuyu çarpıtmak isteyen bir karşı cins.:sinirli:
Kadın sitesinde sorulacak ilk soru x yemeği nasıl pişer ya da x sağlık sorunum var tavsiyeniz ne olur:sinirli: Donu değil:sinirli::sinirli::sinirli:

OP
H

hande_3434

Misafir
bencede cok rahat özellikle pantolonda tayt da

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
hande senden şüphelendim şimdi.
3434 şeklinde üyelik almışsın ve tekrar bu konuyu hortlatmışsın.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar