Takılarınızı nasıl düzenleyebilirsiniz?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Takılarımız her zaman için çok önemlidir. Onları düzene sokmak her zaman başlı başına bir iş. Bu soruna çözüm ise elbette düzenden geçiyor...

attachment.php

Takılarınızın bir düzen içerisinde olmasını ve aradığınızı anında bulmak istiyorsunuz. Fakat bu hiçbir zaman gerçekleşmiyor. En çok da aceleniz olduğunda fazlasıyla stres yaşıyorsunuz. Her kadının yaşadığı bu problemden kurtulmak imkansız değil!

Bu sıkıntıdan kurtulmanın en baş yolu tüm takılarınızı gruplandırmak.

Kolyeler bir tarafa, yüzükler bir tarafa, küpeler bir tarafa... Hatta kendi içlerinde renklerine ya da kıyafetinize göre kombinleyerek de ayırabilirsiniz. Set halinde iseler her birini kutusu içerisinde düzenli bir şekilde muhafaza etmelisiniz.

Son günlerde takılar için çıkan takı dolapları, cam çekmeceli komodinler ya da dekoratif bölmeli kutular işinizi inanılmaz şekilde kolaylaştırabilir. Böylece hangi takınızın nerede olduğunu kolayca görebilir ve aynı zamanda gruplama işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kendinizin de yapabileceği çözümler var...

Büyük bir mukavvayı istediğiniz renk kadife bir kumaştan kaplatıp çerçeveletin ve duvara asın. Üzerine küçük raptiyeler ya da toplu iğneler saplayın. Kolyelerinizi, küpelerinizi ve diğer takılarınızı bir kuyumcu edasıyla asın.
Hem dekoratif bir görüntüye sahip olacak hem de yerden tasarruf edeceksiniz. Bunun yanında da aradığınızı anında bulmanın keyfini yaşayacaksınız.

Ayrıca bazı konsept mağazalarda rastlayacağınız renkli ve farklı figürlerdeki takı askılıkları da günlük takılarınızın elinizin altında olmasını sağlayabilir. Bu takı askılıklarından edinerek de takı düzeninizi sıkıntıya girmeden oluşturabilirsiniz.

Alıntıdır

Ekli dosyalar

• Küçükler_200x150.jpg
    Küçükler_200x150.jpg
    8,3 KB · Görüntüleme: 23
OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aynen bizim eve lazım bir tane zaten

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
benim kendi yaptigim takiligim ise,,,elbise askisina biiiir suru kucuk civi caktim,,kupelerimi ve kolyelerimi,bilekliklerimi takiyorum ona,,askiyida yatak odama duvara astik,gerekirse dolapin icinede asiyorum,,,,

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
benim kendi yaptigim takiligim ise,,,elbise askisina biiiir suru kucuk civi caktim,,kupelerimi ve kolyelerimi,bilekliklerimi takiyorum ona,,askiyida yatak odama duvara astik,gerekirse dolapin icinede asiyorum,,,,

Harika bir fikir

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar