Tabutcu Recep Skeci

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.527

minzdr.gif
Tabutcu Recep
minzdr.gif

Cevdet: Selamun aleykum Recep abi nasılsın?

Recep: Oo aleykum selam Cevdet hoşgeldin nasılsın iyisin

Cevdet: Teşekkür ederim abi sen nasılsın?

Recep: Valla ne olsun Cevdet işte ne içersin bişey ısmarlayayım sana

Cevdet: E bi soğuk kolanı içeyim ben recep abi

Recep: Koladan da aşağı içmiyon Cevdet... bi kola söyleyeyim sana... Servet bi kola getir Cevdet abine

Cevdet: Ee recep abi işlerin nasıl

Recep: Çok fena Cevdet çok fena hiç sorma

Cevdet: Neden abi

Recep: Nedeni var mı oğlum kimse ölmüyo işte

Cevdet: Yapma be

Recep: Valla Cevdet ne yapacagımı şaşırdım yani... dükkanı açıyom kapatıyom açıyom kapatıyom 1 haftadır siftah yok. Necdet abiyi bekliyom Cevdet, doktorlar 2 günü kaldır diyolar amma tıp çok ilerledi doktorlara da güven olmuyor artık.. Mahir abiyi hatırlıyon demi? doktorlar 2-3 günü var dedilerdi ama adam 1 sene ayakta kaldı valla.. metreyle peşinde dolaşmıştım adamın..

Cevdet: Hadi hayırlısı diyelim Recep abi

Recep: Hayırlısı cevdet hayırlısı napıcan... bayram bitirdi bizi.. ben bayramdan çok ümitliydim... herkes efendi efendi gitmiş gelmiş memleketine.. vallahi bal yani. hiç kaza yapan yok. artık insanlar bilinçlendi Cevdet güzel araba kullanıyorlar. arabaların teknolojik böyle bakımları filan da çok güzel o airbagleri yolda kazada patlayınca balon da kurtarıyor onları.. çok fena oldu yani...Orhan abiler yolda bi kaza yapmışlar amma 2-3 sıyrıkla atlatmışlar. kazayı yaptın bari düzgün yap demi?

Cevdet: Haklısın abi ben kaza yapacam ölmeden bırakmam kendimi orda

Recep: İşte senin bu huyunu seviyom Cevdet.. çok net bir arkadaşsın sen

Cevdet: Sağol Recep abi

Recep: Cevdet siz arkadaşlarla alkol alıp yarış filan yapıyodunuz arabayla noldu o iş

Cevdet: Abi polis bırakmadı ya... ne alkol alabiliyon ne hız yapabiliyon ehliyete el koyuyolar

Recep: Yapma ya

Cevdet: Tabi

Recep: Çok ekmeğini yedim oranın çok.. Şakif eniştenin arkadaşı vardı hatırladın mı alkolü alıp alıp duvara toslamışlardı... 10 numara kaza... 4ü de olay yerinde tertemiz..

Cevdet: Biz de ailece çok üzülmüştük onlara

Recep: Ben de üzüldüm Cevdet ben de üzüldüm yani... hangimiz üzülmüyoruz ama bak bazen kimimizin üzüntüsü kimimizin sevinci oluyo yani.. napacan... çolugun çocugun hanımın eli ekmek gördü ondan sonra yani...

Cevdet: Hapşuuu

Recep: Çok yaşa diyecem ama.... bizim mesleğe biraz ters diyemiyorum kusura bakma

Cevdet: Recep abi.. Recep abi... kalbim sıkıştı.. Recep abi hastane... Recep abi.

Recep: Sakin ol Cevdet bak şimdi şuraya dogru da güzel güzel düşecen gördün mü rahat ol hiç bişey yok Allah sana rahmet eylesin. kime niyet kime kısmet bak.. biz kimlerden bahsediyoduk sen gittin.. olsun Cevdet hiç kafanı yorma ben sana en afillisinden bi tane tabut yapacam.. Servet gel Cevdet abinin boyunun ölçüsünü al... kola dokundu galiba... ben de yengeyi arayayım bari.

Recep: Alo yenge. nasılsın yenge.. yenge Cevdet abi öldü.. nası nası öldü. dükkana geldi sohbet etti onu dedi bunu dedi ık dedi mık dedi hastane dedi kkkkk etti gitti yani... yenge... yenge? tabi bu devirde erkeksiz yaşanmaz yenge... Servet git yengenin boyunun ölçüsünü al.. ordan da bana maun ağacını gül ağacını 5lik çivilerle 10luk çivileri şeritin oraya koy..

Alıntı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar