Syoss Şampuan ve Saç Kremi kullanıp memnun kalan varmı?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Syoss Şampuan
1514454.jpg

Syoss Saç Kremi
13153171011_b.jpg

Son günlerde saçlarım çok kabarıyor ve şekil almıyordu.Elidor Serisi bile artık saçıma istediğim hacimi veremedi bende marketten Syoss Şampuan ve Saç Kremini aldım ancak istediğimi yakalayamadım.:ayna:
Aranıza kullanıp memnun kalan arkadaşlarım var mı aceba?

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Ben kullanıyorum Şahmarancım çokta memnun kaldım ki birçok markanın şampuanını denemişliğim var , saçlarımı daha hızlı uzatıyor bu şampuan en güzel özelliği bu bence..
Saçının yapısına en uygun seçeneğini seç dene derim.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
Ben kullanıyorum Şahmarancım çokta memnun kaldım ki birçok markanın şampuanını denemişliğim var , saçlarımı daha hızlı uzatıyor bu şampuan en güzel özelliği bu bence..
Saçının yapısına en uygun seçeneğini seç dene derim.

Lilişim saçlarim çok dökülüyor mevsimlerden diye düşündüm ama elidor kullanıyorum turuncu olanindan 4 5 aydır memnundum ama bu aralar dökülüyor birde saçlarim uzun benim ondanmıki :uzgun: sampuan değişiminide sevmiyorum saçıma birşey olcak diye cok değerlidirde :kahkaha:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Lilişim saçlarim çok dökülüyor mevsimlerden diye düşündüm ama elidor kullanıyorum turuncu olanindan 4 5 aydır memnundum ama bu aralar dökülüyor birde saçlarim uzun benim ondanmıki :uzgun: sampuan değişiminide sevmiyorum saçıma birşey olcak diye cok değerlidirde :kahkaha:

Bittercim , birçok sebebi olabilir stress , beslenme düzeninde değişme , havalar , mevsimler , hormonal değişimler.. Döküleceği varsa muhakkak dökülür zaten de en az zararla atlatmak istersen Bioblas kullanabilirsin yada şampuanının içine biraz çam terebentin yağı dök :eek:pucuk:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.661
çam terebentin yağı bunu ilk defa duyuyorum aktarlarda oluyor sanirim denemek istiyorum :bebecik

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
O hataya düşüp bende alıp kullandım bu şampuanı ama saçlarımı feci bir şekilde döktü bende sonradan evi silerken kullandım:gul::gul::gul::gul:ev mis gibi koktu:gul::gul:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bittercim , birçok sebebi olabilir stress , beslenme düzeninde değişme , havalar , mevsimler , hormonal değişimler.. Döküleceği varsa muhakkak dökülür zaten de en az zararla atlatmak istersen Bioblas kullanabilirsin yada şampuanının içine biraz çam terebentin yağı dök :eek:pucuk:

Bunu bende deneyim Lilicim zira syossun etkisi hala saçlarımda:uzgun:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
O hataya düşüp bende alıp kullandım bu şampuanı ama saçlarımı feci bir şekilde döktü bende sonradan evi silerken kullandım:gul::gul::gul::gul:ev mis gibi koktu:gul::gul:
yani sadece kokusu güzel:gul::gul:kızlar kalın telli ve kabaran saçları yatıştıran bir ürün varsa bana söyleyin lütfen,herkesin saçını yumuşacık yapan şampuanlar bile bende karetmiyor...

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Herkesin saç yapısı ihtiyacı farklı tabi, ben çok memnunum hala kullanıyorum turuncu çizgili olanından, ben de işe yaradı, hatta saçlarım nerdeyse bir ayda 2 cm yakın uzuyor
Çam terebentin aktarlarda var bittercim, uygun miktarı da nette arat ona göre kullan bi müddet, umarım işine yarar.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Herkesin saç yapısı ihtiyacı farklı tabi, ben çok memnunum hala kullanıyorum turuncu çizgili olanından, ben de işe yaradı, hatta saçlarım nerdeyse bir ayda 2 cm yakın uzuyor
Çam terebentin aktarlarda var bittercim, uygun miktarı da nette arat ona göre kullan bi müddet, umarım işine yarar.

Doğru söylüyorsun herkesin saç yapısı farklı tabi benimkine uyum sağlamadı işde sende işe yaramasına sevindim canısı ama senin şu önerdiğin çam terebentini mutlaka alıp kullanıcam :huhuu:

CSM0101

Yeni Üye
Tepki
0
Memnun bir tüketici olarak tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki şuana kadar kullandığım en iyi şampuan markası Restorex. Gerçekten boş bir marka değil çok etkili ve mükemmel. saçları muhteşem yapıyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar