Süt İçmek Göğüs Büyütür

Tepki
89
Yılar önce küçük göğüsleri olan bir arkadaşımın zaman içinde göğüslerinin büyüdüğünü gördüm ve sordum,çok süt içiyorum,günde en az 1 litre,ondan büyüdü demişti.denemedim ve ondan olduğunu da pek sanmadım.aradan 3 yıl kadar bir zaman geçti,komşumun üniversite öğrencisi kızı gelmişti,kahve içiyorduk,tabii konu yine küçük göğüslere geldi.o kız bana süt içmenin göğüsleri büyüteceğini söyledi ve şöyle bir açıklama yaptı.birtek sütte olan bir hormon(adını söyledi ama unuttum)göğüsde de varmış(nasıl olduğunu da açıklamıştı ama hatırlayamıyorum)mantıklı geldi ama yine denemedim,sütü çok sevmiyorum

OP
H
Tepki
89
sevgili ilknur.o organımızın adı göğüs değil,memedir.göğüs memelerin bulunduğu,boynumuzla bedenimizin birleştiği yerde başlayıp,göbeğimizden biraz yukarısında biten bölümün adıdır.meme ayıp bir laf değldir,tıpkı burun,ayak,kalça gibi söylenmesi çok doğaldır.halk arasında bu pek bilinmez ama doğrusu budur

OP
H
Tepki
89
bu genç kızlığımda gittiğim kadın doğum doktoru''göğüslerim büyür mü''diye sorduğumda söylemişti,sonra bende araştırdım.bu durumda göğüs büyütmek değimi çok komik kalıyor :)))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Herkes süt içerek büyütürdü o zmn. Neden ameliyat olsunlar ki? :dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar