Survivor'da Asena şoku

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
13456404.jpg

Survivor'da Asena şoku

Ünlülerin ve gönüllülerini kıyasıya rekabetine sahne olan Survivor'da Asena şoku yaşandı.

Pazar akşamı yayınlanan ada konseyi öncesi Asena, arkadaşlarına kendi ismini yazdırmıştı. Bunun bir taktik olduğunu söyleyen Asena , Sms oylamasına Tefik'i çıkararak Nihat Doğan'ı adada yalnız bırakmayı amaçladığını söylemişti.

Asena'nın planı halk oylamasının sonucu ile suya düştü.

Dün akşam ekranlara gelen bölümünde sunucu Acun Ilıcalı, sms oyları sonucu elenecek yarışmacıyı açıkladı ve Asena halk oylaması sonucu adaya veda etti.

Sonucun açıklanmasının ardından yarışmacılar büyük bir şok yaşarken duruma en çok sevinen isimi Nihat Doğan oldu.

Ilıcalı'nın söz hakkı verdiği Asena ise sonuç karşısında "söyleyecek bir şey yok, yazık" demekle yetindi.

Hürriyet

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
strateji hatasi yapip
kendi kazdigi kuyuya kendi düsmüs oldu
üzüldüm ama diger yandanda kendinden emin bir durus sergiledi
bence tefik hayrani cok yoktur
nihatinkiler elemistir onu

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Ben çok mutlu oldum elenmesine...
Öfkeyle kalkan zarala oturur...
Strateji tutmadı... Oh iyi oldu ne diyeyim. Aslında Nihat doğanı ve tevfiği sevmiyorum. Kızları tutyordum. Onlarda yolunu şaşırdı iyice.:sila:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Gerçektende şok etkisi oldu Asena'nın adadan gitmesi ya yaptığı streteji yüzünden yada belki biliyordu Tefik'le oylamaya kalırsa elenceğini o yüzden oylamaya onunla gitti biranönce Pascal'ına kavuşmak için bakın görüceksiniz yakında aşk söylentileri dolaşmaya başlıycak
İnşallah bu hafta da Nihat elenir de ada huzura kavuşur:zopa::zopa::zopa::zopa:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.533
En başta herşey yolundaydı Nihat efendi sırf sivrilmek ilgi odağı olmak için diğerlerinden ayrılıp onları grup olmuşlar ona karşıymışlar havasına soktu çünkü birlikte haraket ederken öne çıkamıyordu birlik beraberlik varken sivri kelimeler kendine yakışır garip garip sözler söyleyemiyordu şimdi emeline ulaştı bir nevi Asena iyi yarışıyordu yazık oldu bence halk oylaması değil geçen seneki gibi 2 elenme adayı arasında yarışma olmalı ve kaybeden elenmeliydi illa halk oyu olacaksa 2 elenme adayını halk seçseydi :alsana:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
nk canim aynen dediklerine katiliyorum
birde nihat asenaya hirsli diyo ya
bakti gördü asena bir kadin icin cok iyi yarisiyo
bir sekilde onu aradan cikarmak icin
elinden geleni ardina koymadi
bak gör sona kesin kalicak
asena güclüydü onun icin cünkü+

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.533
Sahil oyları Asena'ya

Acun Ilıcalı, SMS oylarının il il dağılımını gösteren bir harita yayınladı

631635_detay.jpg

Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına bu hafta Asena veda etti. Acun Ilıcalı sonuçlara müdahale edildiği iddialarını çürütmek için SMS oylarının il il dağılımını gösteren noter tasdikli bir haritayı acunn’da yayınlandı.

2009’daki yerel seçim sonuçlarına benzer bir tablonun göründüğü haritada yüzde 45 oy alan Asena’nın sahillerden, yüzde 55 oy alan Tefik’in ise iç kesimlerden oy topladığı dikkat çekti.

631635_1be8f0ee8bd88eb0bb231a9ffceb587a.jpg

Habertürk

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
En başta herşey yolundaydı Nihat efendi sırf sivrilmek ilgi odağı olmak için diğerlerinden ayrılıp onları grup olmuşlar ona karşıymışlar havasına soktu çünkü birlikte haraket ederken öne çıkamıyordu birlik beraberlik varken sivri kelimeler kendine yakışır garip garip sözler söyleyemiyordu şimdi emeline ulaştı bir nevi Asena iyi yarışıyordu yazık oldu bence halk oylaması değil geçen seneki gibi 2 elenme adayı arasında yarışma olmalı ve kaybeden elenmeliydi illa halk oyu olacaksa 2 elenme adayını halk seçseydi :alsana:

Aynen katiliyorum canim, yarisipta elenmelilerdi.
Nihat´a sinir oluyorum bu arada. :gelbenimle:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
başları seyretmedim tam ,ama son dönemlerde taçminin hareketlerine ve değer bilmemezliğine çok kızdım.tefiğe yaptıkları hoşuma gitmedi.. bilmem onu tutuyorum ben işte:):1:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.533
başları seyretmedim tam ,ama son dönemlerde taçminin hareketlerine ve değer bilmemezliğine çok kızdım.tefiğe yaptıkları hoşuma gitmedi.. bilmem onu tutuyorum ben işte:):1:

Anladım ondan yani tut canım ne olcak :1:

Bende sevmedim o adamı ada birleşmeden dedi ben nihatı taner gibi yola getiririm yok reçetesini vericem eline falan filan garip garip laflar etti sonra can ciğer oldu biraz ikisuratlılık yaptı gibi geldi bana birde gelir gelmez asenayı hedef alınca niyeti bozuk gibi geldi bana asenayıda tutmuyordum bu arada onu diyeyimde :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar