Sürekli Gördüğüm Rüya Artık Beni Korkutuyor.

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Ben sürekli aynı konu ama farklı şekillerde bir rüya görüyorum.En az bu 10. dur.
Dişlerimi görüyorum mesela gece gördüğüm sanki bir güç dişimi zorla çekiyordu böyle kırılmasın çıkmasın diye uğraş veriyordum ama çıktı dişim yerinden..
Daha öncede böyle dişimi kendi ellerimde felan gördüm..Ya beni çok ürkütüyor.Normalde takılı kalmam ama 1 değil 2 değil.Bu iki gündür de dişlerim sızlamaya başladı :sinifsinif:

» Allame Meclisî: Üst dişinizin düştüğünü görmek; babanızın veya baba tarafından bir akrabanızın vefat edeceğine…

Dişleriniz yere düşmek üzereyken elinizle yakaladığınızı görmek; akrabalarınızdan birinin hastalanacağına, sonra tekrar iyileşeceğine, ama bunun için sadaka vermeniz gerektiğine…

Dişlerinizin düştüğünü görmek; şiddetli bir hastalığa yakalanacağınıza…

:(

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Rüya yorumlamayı hiç bilmem ama :uzgun: Allah hayıra karşı getirsin canım.Güzel düşün güzel olsun :uzgun:

Çok sık yasıyorum bunu ondan tedirgin oldum annemede sordum hayra yor hayır olsun kızım dedi ama tedirgin oluyor sürekli olunca :uzgun:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Hayır olsun canım benim,hayır düşün...

Konunu rüya tabirleri bölümüne taşıyorum bu arada:)

Sağol canım benim öyle ama işte insan tedirgin oluyor..

Ya şimdide sabahtan beri dişim ağrıyor benim bu dişlerdenn çekeceğim var :öhööö:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım Hayr dile Hayrolsun rüyan evinizden sadaka çıkarın birde kötü düşünme ve rüyanı kötü yorumlama neye yorarsan ona göre yol alır derler büyüklerimiz ama sadaka mutlaka çıkarın canım birde çok tedirgin oluyorsan gördüğün rüyalardan 1sabah kalktığında dua at Allahım gördüğüm rüyanın şerrinden sana sığınırım gördüğüm rüyayı iyilere vesile kıl diye dua et 2.side yataktan kalktığında çeşmeyi aç rüyanı akan suya anlat bitanem su alsın götürsün :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar