Sorun kocamda mı bende mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Öncelikle hoşgeldiniz.

Çok ilginç bir istek bence eşinizin ki:dusun: Sırf size iyi davranacak diye de böyle birşey yapmanıza gerek yok bence.

bence kocanızı boşayın:gozluk:

ayhh bi yaşıma daha girdim o ne demekmiş öyle insan karısını ulu orta yerde öyle görünsün ister mi ilginççç :dusun:

öyle şey olurmu hiç eşiniz siz isteseniz bile olmaz dmesi gerekir bence çok tuaf bir durum

siz bu kişinin gerçekten EŞİNİZ olduğuna eminmisiniz?

bu gerçek olamaz,olmamasını diliyorum...
eğer ki gerçekse,eşiniz sizi sevmiyor...
ki zaten sevse,sadece kendisi görmek ister...
bu arada sevgili modlarım...erkek kokusu alıyorum:kizdim:

inanmak biraz zor kişinin kendi karıısını teşhir etmesi inanılamaz ne diyeyim allah yardımcın olsun ama sorun sende degil

siz bilirsiniz ne diyebilirimki sonuçta bir sürü insan var özellikle güneyde denize üstsüz giren dini açıdan sizin için sorun teşkil etmiyorsa eşinizle bunun dışında sorununuz yoksa karar sizin

güzelim kimse sana hakaret etme diki,

hakareti sen kendine ediyorsun,,, böyle bi olay gerçek ve ya yalan farketmez bu fatnezinin!!! sana teklif edilmesi bi kere hakaret zaten....

şakamı bu canım. BENbir türk erkeğinin böyle bir istekte bulunacağını hiç zannnetmiyorum.Kocan olacak kişi domuz pirzolası kemirmişmi acaba. Benim kociş böyle bir istekte bulunacak canına okurum. Hadım ederim onu gece.

Konunun içeriğine uygun yorumlar yapılmış ve gayette mantıklı cevaplar verilmiş.
Ancak siz almak istediğiniz şekilde aldığınız için konuyu nerelere getirmişsiniz.
Konu amacından çıktığı için ve sohbetler başka başka yerler kaydığı için konu paylaşımlara kapatılmıştır.
Eşinizle size mutluluklar dilemekten başka bir şey düşmüyor:hhhhhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar