Şok sahne ayrılık getirdi!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535
fikret492.jpg

'Hanımın Çiftliği' dizisinde rol alan Fikret Kuşkan, senaryodaki o sahneyi okuyunca...

Orhan Kemal'in ölümsüz eserlerinden biri olan 'Hanımın Çiftliği' dizisine yeni dahil olan Fikret Kuşkan ayrılmak istediğini söyledi.

Dizide, milletvekilliğinden istifa edip memleketine geri dönen 'Orhan' karakterini canlandıran Fikret Kuşkan son bölümlerde yazılan senaryonun kendisini kötü adam olarak gösterilmesinden rahatsızlık duyduğu belirtiliyor. Özgü Namal'ıl oynadığı 'Güllü'nün mal varlığını ele geçirmek için kurduğu planı gerçekleştirmek için cinayetler işlemeye başlayan ve sevilmeyen adam olarak görünen Fikret Kuşkan, son bölümde kaçırdığı Güllü'nün bebeğini de öldüreceğini okuyunca "Çocuk katili olamam" diyerek diziden ayrılma kararı almış.

Akşam

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
fikret492.jpg

'Hanımın Çiftliği' dizisinde rol alan Fikret Kuşkan, senaryodaki o sahneyi okuyunca...

Orhan Kemal'in ölümsüz eserlerinden biri olan 'Hanımın Çiftliği' dizisine yeni dahil olan Fikret Kuşkan ayrılmak istediğini söyledi.

Dizide, milletvekilliğinden istifa edip memleketine geri dönen 'Orhan' karakterini canlandıran Fikret Kuşkan son bölümlerde yazılan senaryonun kendisini kötü adam olarak gösterilmesinden rahatsızlık duyduğu belirtiliyor. Özgü Namal'ıl oynadığı 'Güllü'nün mal varlığını ele geçirmek için kurduğu planı gerçekleştirmek için cinayetler işlemeye başlayan ve sevilmeyen adam olarak görünen Fikret Kuşkan, son bölümde kaçırdığı Güllü'nün bebeğini de öldüreceğini okuyunca "Çocuk katili olamam" diyerek diziden ayrılma kararı almış.

Akşam

İlginç bir ayrılma sebebi. Sonuçta oyuncu yani. :kahve: Tabii hoş bir sahne değil ama.

Tepki
60
Çok severim kendisini,diziyi izlemedim ama bence de Fikret Kuşkan'a yakışmaz kötü roller,beceremeyeceğinden değil,süper bir oyuncu çünkü ama nasıl Türkan Şoray kuralları varsa bu da Fikret Kuşkan kuralları-hmm

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bir oyuncu her rolün hakkını vermeli bence tamam güzel bir sahne değil ama mesleğini oyunculuk olarak belirlemişsen hakkını vermelidir diyorum ben-hmm

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.535
Bir oyuncu her rolün hakkını vermeli bence tamam güzel bir sahne değil ama mesleğini oyunculuk olarak belirlemişsen hakkını vermelidir diyorum ben-hmm

Aynen katılıyorum :eek: cerrahsın ama ameliyat sırasında ben bunu kesemem ya ölürse diyemezsin uç bir örnek oldu ama durum bu yani :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Değilmi ama -hmm-hmm
Hem sonra bu romanı hatırladığım kadarıyla çocuğu ölmüyordu dizide niye böyle bir son yapıyorlarki onu hiç anlamadım:dertli::kahve:

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
bencede saçmalamışlar dizilerde kızdığım şey sevenlerin hep mutsuz olması bu ne ya sanki hiç kabvuşan yok dünyada sinir oluyorum:mendil:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok saçma bi sebep sonuçta baştan bilmiyormuymuş senaryonun nasıl ilerleyeceğini....senaryo da sapıtmış o da ayrı tabi

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
aslinda bende sok oldum son bölümlerde ilk basta iyi saniyordum:dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar