Soğuk yenen yemek isimleri

Seren..

Daimi Üye
Tepki
349
Arkadaşlar iş yerine yemegimizi kendimiz getirdıgımız ıcın artık ne yapsak dıye dusunur olduk ve aklımıza soğuk yenen yemek cesıtlerı gelmıyor . herkes aklına gelenı yazsa da bana fikir verse. Ne dersiniz?

Teşekkür edderimmmm...

mesela zeytinyağlı fasülye.. :findik:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sende bendensin canım:)

Söyleyeyim hemen; makarna salatası, normal salata çeşitleri, kızartma, karpuz&peynir, kahvaltılık şeyler...

Aklıma bunlar geldi. Geldikçe yazarım ama :)

OP
Seren..

Seren..

Daimi Üye
Tepki
349
evet genelde sıcakta karpuz peynir güzel gidiyor. ama inanın hepsını yapa yapa yiye yiye bıktık.. borek kek guzel oluyor ama sonra göbişte birikiyor kotü oluyor :D :D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Valla canım çalışınca öyle oluyor:( Ben haftanın 2 günü de dışardan söylüyorum dürüm falan :utandim: Hani kaçamakta yapıyorum yani:)

Ben bide hergün bir işe birde eve yemek yapmaktan çok sıkıldım :gitme:

OP
Seren..

Seren..

Daimi Üye
Tepki
349
Valla canım çalışınca öyle oluyor:( Ben haftanın 2 günü de dışardan söylüyorum dürüm falan :utandim: Hani kaçamakta yapıyorum yani:)

Ben bide hergün bir işe birde eve yemek yapmaktan çok sıkıldım :gitme:

2 haftadır annem evde degıl bende aynı dertten muzdaribim ya ne kadar zor bır iş hem işe hem eve yemek yapmak gece rüyalarıma gırıyor ne yapsam dye artık psıkolojımı bozdum sanırsam :D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
2 haftadır annem evde degıl bende aynı dertten muzdaribim ya ne kadar zor bır iş hem işe hem eve yemek yapmak gece rüyalarıma gırıyor ne yapsam dye artık psıkolojımı bozdum sanırsam :D

:gul: :gul:

Dur daha canım benim, evlenince daha bulaşıktı, çamaşırdı, temizlikti, ütüydü daha da bunalıyorsun:D:D

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
makarna salatasi iyi fikir bence, konserve ton balikli, peynirli yogurtlu nasil istersen yapabilirsin. arada meyve salatasi.:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ton balıklı salata, kuskus salatası, patates salatası...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ya herkes rus salatası demiş bak canım çekti:kptmya:aç karnına yemekk topiklerinde ne işim varsa:ates:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar