"Soğuk tipleriz insan sevmeyiz"

nurci

Daimi Üye
Tepki
516
Bizde böyleyiz ya. Ne glen var ne giden kendi içimizde yaşıyoruz ama bu iyi mi kötümü bilmiyorum.

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Bizde böyleyiz ya. Ne glen var ne giden kendi içimizde yaşıyoruz ama bu iyi mi kötümü bilmiyorum.

valla bence iyi:) bi de insan çalışınca istemiyo akşamları misafir ağırlamak zaten evde geçirdiğin zaman kısıtlı o da benim olsun diyosun:)

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Evde ağırlayacağım , ailemin içine sokacağım insanda , ben de eşim de çok seçiciyiz.
Evime kötü enerji veren insanların gelmesini , gelen kişilerin hayat akışımızı değiştirmesini , bizi zorlamasını istemem.
Misafirperverlik başka birşey evin yol geçen hanına dönmesi başka bence.
Zaten artık insanlar öyle bir hal aldı ki misafirperverlikten bile soğuduk , önce hırlı mı hırsız mı diye iyice emin olmak istiyoruz kapıyı açmadan önce ..

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
İclal Aydın'ın sunduğu 'Hayat Ağacı' programına konuk olan Okan Bayülgen, kızı İstanbul ve evlilik hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.Posta'nın haberine göre, kızını, ne kendisinin, ne eşinin, ne de evdekilerin fazla öpmediğini, sokakta da buna izin vermediklerini söyleyen Okan Bayülgen, "Biz soğuk tipleriz, insan sevmiyoruz Bu, iki kişinin aşkı. Evimize kimse gelmesin, böyle mutluyuz" dedi.

yazık o çocuğa sevgisiz bir ortamda büyüyecek ve insan sevmeyiz diyen bir adam. ve kadın. yazık . çok yazık.. seni kim sevsin be okan. ukala dümbeleği seni..[/B]

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar