Soğan Suyu Diyeti

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ARKADAŞLAR kadın hastalıkları için(iltihap vardı. kasıklarım sancıyordu.dr. gitmeyede vakit bulamadım .-hmm nette soğan suyunun iltihap,kist, gibi rahatsızlığı temizleyip attığını yazıyordu. Allahın bir mucizesi kadınlar için diyordu.) bende içmeye başladım. inanın bugün 19 gün oldu. göbeğim indi. rahatsızlığım çok hafifledi.geçti yani.ayrıca sırtımın , ve basenlerimin inceldiğini hayretle gördüm. içmeye başladığım soğan suyu aynı zamanda benim yağlarımıda eritmeye başlamış. ben bunu 1 aya tamamlamayı düşünüyroum.denemek isterseniz sizinle paylaşayım.hiç bir yan etkisi yokmuş.
laf aramızda cildi ay gibi parlatıyor. herkes ne kullanıyorsun diyorlar.prıl pırıl parlatıyor valla. krem masrafından kurtuldum :dil::dil:

bir orta boy beyaz soğanı kabuğunu soyup 4 e bölüyoruz.tencerede 2 su bardağı su koyuyoruz.5dk kaynatıyoruz.sonra süzüp ılıtıyoruz.içiyoruz.sabah ve akşam aç karnına içiyoruz.eğer içemezseniz limon sıkabilirsiniz.(bu kür kadın hastalıkları için 15 gün kullanılıyor )

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
allah razı olsun su aycım ben bir hafta içtim faydasını gördüm
ama tembellik edip bıraktım yarın yeniden başlıycam inşallah
tşk ederim canım:eek:

OP
su.ay

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
inanın kızlar iştah falan kalmıyor. tıkanıyorsunuz resmen.1 kg verdim. 19günde. keşke bununla beraber egzersizde yapsaydım.gerçi kilo vermek amaçlı yapmamıştım.

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sabah aksam yemek oncesı denıcem cnm beyaz sogan alıyım ama esım gece ıse baslayınca yapııym :D:D:D

berceste

Daimi Üye
Tepki
1.830
kızkardeşimde kadın hastalıkları için içiyodu oda çok faydasını gördü ama zayıflattıgını bılmıyodum onun içinde ben denıyeyım teşekkürler paylaşım için:hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar