Slm

boran

Aktif Üye
Tepki
89
slm hanımlar bügün bi rüya gördüm çok etkilendim bana bu ruyamı yorumlamanızı istiyorum, ruyamda bebegimi emziriyorum rahmetli dedemgilin dış kapısında oturuyorum eşim falanda var emzirirken bi fıtına var ortalık toz duman eger bebegimi sıkıca tutmasam fırtına ile kaybolacak arada böyle bi fırtına oluyo sonra bi dişi bi asalan geliyo aslana diyorumki ablama bi bakda gel diyorum ablamda başka bi evdeymiş ablam evde ama aslana kapıyı açmamış aslan gelip bana kapıyı açmadı diyo yani aslanla konuşa biliyorum yanında bi hayvan daha var ama onu pek hatırlamıyorum.sabah ezanı okunur ken uyandım yorumlarsanız sevinirim

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
slm hanımlar bügün bi rüya gördüm çok etkilendim bana bu ruyamı yorumlamanızı istiyorum, ruyamda bebegimi emziriyorum rahmetli dedemgilin dış kapısında oturuyorum eşim falanda var emzirirken bi fıtına var ortalık toz duman eger bebegimi sıkıca tutmasam fırtına ile kaybolacak arada böyle bi fırtına oluyo sonra bi dişi bi asalan geliyo aslana diyorumki ablama bi bakda gel diyorum ablamda başka bi evdeymiş ablam evde ama aslana kapıyı açmamış aslan gelip bana kapıyı açmadı diyo yani aslanla konuşa biliyorum yanında bi hayvan daha var ama onu pek hatırlamıyorum.sabah ezanı okunur ken uyandım yorumlarsanız sevinirim

Canım Rabbim gördüğün rüyanın hayırlara çıkmasını nasib eylesin rüyanda bebeğini emzirdiğini görmüşsün Bir bebeğin süt emdiğini görmek, evdeki rızık ve bereketin bolluğuna tabir olunur.Çünkü çocuklar evlerin mutluluk ve sevinç kaynağıdır fırtınayı yorumlamak istemiyorum canım çünkü nasıl yorumlarsan oşekilde gerçekleşir inancındayım oyüzden bana yorumla deme olurmu :huhuu:Rüyanda aslan gördüğünü söylemişsin aslan görmek Güçlü biri olduğunuz için her zaman başarılı olacağınıza işarettir ve aslanla konuştuğunu söylüyorsun senin güçlü bir düşmanı alt edeceğin anlamında gelir canım ve hükümet kapısında bir işin varsa bunu kuvvetli bir şekilde güçlü olarak başarıcağına bir devlet büyüğünden yardım alıcağına işrettir
bir başka şekilde de yorumlarsak aslan miras malina isaret eder.Kendinize güvenen, güçlü bir insan olduğunuz için, hayatta her zaman başarılı olacaksınız. Rüyanızda aslanın saldırısına uğradıysanız,ki sen uğramışsın konuşmuşsun düşmanlarınızı yenip onları emrinizin altına alacağınızı anlatır.Rüyada aslan görmek, yüksek mevkideki insanlarla dosluk kurulacağına da işarettir.Hayr olsun canım:huhuu:

OP
boran

boran

Aktif Üye
Tepki
89
rüyamda abla mıda görmüştüm akşam eniştem geldi bize, ablam nası diye sordugumda o da temizlik yaparken temizlik maddesinden zehirlenmiş hastaneye gidip serum takmışlar.inş lah rüyamdaki fırtına budur.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Sılam ne güzel yorumluyon nen bende eklicem bundan sonra :eller:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar