Sizin elementiniz hangisi?

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Elementinizi bulun, güzelliğinizi ortaya çıkarın... Kozmetik piyasasına giren yepyeni bir marka olan Beautycycle ile elementinize göre cilt bakımınızı yapıyor, renkli kozmetik ürünleriyle de güzelleşiyorsunuz.

32_27042010124118.jpg

Kozmetik piyasasına giren yepyeni bir marka olan beautycycle ile elementinize göre cilt bakımınızı yapıyor, renkli kozmetik ürünleriyle de güzelleşiyorsunuz.

Amway’in elementlerin yenileyici gücünden esinlenerek geliştirdiği yeni cilt bakımı ve renkli kozmetik markası Beautycycle, Ritz Carlton Cam Salon’da düzenlenen basın toplantısı ile tanıtıldı. Orta ve üstü segmenti hedefleyen Beautycycle, kişiye özel pratik ve komple bir güzellik çözümü sunuyor.

Cilt bakımı ve kozmetikten ev bakım ve temizlik ürünlerine, beslenme destek ürünlerinden ev teknolojisine kadar yüzlerce çeşit ürünü bir arada sunan doğrudan satış sektörünün lider ismi Amway böylece markalarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Beautycycle, gücünü elementlerden alan bir cilt bakımı ve renkli kozmetik markası.

Hava grubu cildin daha genç görünmesine ve canlanmasına yardım ederken, Su grubu cildin nem ihtiyacını gideriyor. Toprak grubu cilteki aşırı yağı dengelerken Ateş grubu ürünleri cildi canlandırıyor. Beşinci element olarak adlandırılan Renk grubundaki kozmetik ürünleri ise cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmanıza yardım ediyor.

Prestijli cilt bakım ve kozmetik markası ARTISTRY’den sonra kullanımı kolay, ekonomik cilt bakım ve renkli kozmetik ürünleri ile basit ancak tam kapsamlı bir güzellik çözümü sunan Beautycycle, güzelliği için kaliteden ödün vermeden pratik ve kolay ulaşılabilir ürünleri hedefleyenlerin yeni ve vazgeçilmez tercihi olacak.

Alıntıdır!

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hava, su, ateş ve topraktan ilham alan kozmetik markası beautycycle, Amway ile Türkiye'de. Doğallık ve sadelik arayanlar kadınlar için...

beauty_mkle.jpg

Cilt bakımı ve kozmetikten ev bakım ve temizlik ürünlerine, beslenme destek ürünlerinden ev teknolojisine kadar yüzlerce çeşit ürünü bir arada sunan Amway'i hep sevmişimdir. Bir kere temizlik ürünleri çok başarılı! Ardından kozmetiklerini de deneyince gördüm ki, pahalı ürünlerin popülerliğinden ziyade kaliteye itibar etmeliyiz. Ben artık öyle yapıyorum ve size de bunu tavsiye ediyorum.

Neyse, gelelim saadete; Amway’in elementlerin yenileyici gücünden esinlenerek geliştirdiği yeni cilt bakımı ve renkli kozmetik markası beautycycle ile geçenlerde tanıştım. beautycycle, cidden farklı bir marka. Farklılığı ise şuradan geliyor; beautycycle markası elementlerin gücünden ilham alıyor. Evet, yanlış duymadınız. Elementlerin gücünden doğan bir marka bu...

ateshava_mkle.jpg

Ateş ve Hava

Elementlerin gücü: Hava, Su, Ateş, Toprak
Hava grubu cildin daha genç görünmesine ve canlanmasına yardım ederken, Su grubu cildin nem ihtiyacını gideriyor. Toprak grubu cilteki aşırı yağı dengelerken Ateş grubu ürünleri cildi canlandırıyor. Beşinci element olarak adlandırılan Renk grubundaki kozmetik ürünleri ise cildinizin doğal güzelliğini ortaya çıkarmanıza yardım ediyor.

topraksu_mkle.jpg

Toprak ve Su

Doğallık mı arıyorsunuz?
beautycycle ürünlerinin farkı, içerdiği Microquad Kompklesi. Bu kompleks, cilt bakım ürünlerinde bulunan bütün temel bileşenlerin özgün ve dengeli bir karışımı. Bu nedenle beautycycle en basit yoldan çözüm isteyen ve doğallık arayan kadınların tercihi...

Alıntıdır!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar