Size Göre Geleceğin Popüler (Gözde) Meslekleri Nelerdir?

rüzgar gülü

Daimi Üye
Tepki
10.147
basım yayım ve halkla ilişkilerde bu ara bayağı bi moda.. hele bayanların tercih ettiği bir meslek...:panter:

miss_kiss

Yeni Üye
Tepki
2
havacılık diyorum.özellikle son yıllarda türkiye bu alanda çok ilerleme sağladı,bu alanda istihdam artacak

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
elektrik elektronik mühendisliği bence sadişinde dediği gibi teknoloji çok önemli..
kızkardeşimde bu bölümü okuyup mezun oldu:1:

G

guzelcem

Misafir
Teknoloji-turizmmm-yabancı dilinde varsa heryerde iş bulma imkanların fazlalaşıyor.

azraaa

Yeni Üye
Tepki
9
grafik tasarım bunlardan biri diye düşünüyorum. aslında çok fazla bilgim yoktu benim de bi arkadaşımın tavsiyesi ile bilişim eğitim merkezi'ne gittim çok çeşitli şeyler anlattılar web tasarımı falan da vardı ama çok bilgim olmadığından grafik tasarım kursuna gittim, tahmin ettiğimden daha keyifliyfi, hocalarla falan da çok iyi anlaştım belki de ondandır bilmiyorum ama çok memnun kaldım, şimdi bi yerde çalışıyorum ben daha çok yeniyim ama bu işte çok büyük profesyoneller var hem iyi pazar kazanıyorlar hem de çok hoş bi meslek, gelecekte de daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
kesinlikle yazılım bunlardan bir tanesi.. sadece para olarak da değil ama birşeyler üretmek çok zevkli :)

E

EylulV

Misafir
Bilişim Teknolojileri Veritabani Programcılıgı Okuyorum Gelecegin Meslegi Oldugunu Soyluyorlar Bence Haklılar-kop

BeteRBöcek

Aktif Üye
Tepki
127
Lojistik'ide unutmamak lazım.. Düşünsenize insanlar yaşadığı müddetçe sürekli taşımacılık olacak bişey. Bu yüzden her dönemde popülerliğini hiç yitirmeyecek bi meslek.
Ben bu bölümde okuyorum. 2 yıllık diye başta içime sinmemişti ama işin içine girince kesinlikle doğru bi karar verdiğimi anladım :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar