Siteye Eklenen Fotoğraflarla İlgili

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Arkadaşlar, bizlerle paylaştığınız fotoğraflarınız oluyor zaman zaman. Yalnız konudan bir süre sonra fotoğraflarınızı silmiş olduğunuzu görüyoruz ve forumda da gereksiz bir yer işgal ediyor...

Bu yüzden fotoğraflarınızı silmeden önce; lütfen forum yöneticilerine haber veriniz. Konu içeriği bizler tarafından düzenlenecek ve konu paylaşımlara kapatılacaktır.

Teşekkürler.

G

guzelcem

Misafir
Önemli konu haberdar olmak lazım, duyarsız değil duyarlı olmak lazım.

tubabu

Üye
Tepki
22
Hayatın İçinden > Evlilik Hazırlığı > Gelin saç, çiçek ve duvak modelleri > Arap makyajı ve saç modelleri, aksesuar
Konu açtım ama çoklu resim yükleyemedim.... Yapamadım.. Siler misiniz rica etsem :( foruma bidrden fazla resim ekleme dediğiniz şekilde yaptım ama olmadı

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Güncel..
Buradan bildirimleri yapabilirsiniz.
Aktif yöneticiler yardımcı olacaktır.
Teşekkürler :hhhhhh:

Simge_01

Daimi Üye
Tepki
418
Resimsiz bir konu konu değildir bence.Ekmeği sade yemek gibi bir şey.Görsellik çok önemli.Biz bayanlar bilirizki günlük yaşantımzıda görselliğimize ne kadar önem veriyorsak aynı duyarlılığımız bir kadın forumunda da olmalı,yanılıyormuyum.Neleri öğrenmiyoruz ki sanırım foruma bir resim almayıda öğreneceğiz demektir :) Biz kadınların elinden bir şey kaçmaz bunu bilir bunu söylerim -alkis

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar