Sitemizin versionunu güncellemeli miyiz?

Sitemiz yeni sistem ve tasarıma geçmeli mi?

• Kullanılan toplam oy
    25

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Merhaba arkadaşlar,
Sitemizin sistemi vBulletin. Versionu ise şu anda 3.8.7.

Tabi bu en üst version değil. Bunun üstüne bir çok version çıktı. En son 4.2 versionu çıktı. Bir çok forum sitesi o versiona geçti. Ben ise aslına bakarsanız daha önce geçmeyi düşündüm, fakat temamız 4.x versionları ile uyumlu olmadığı için vazgeçmiştim.

Teknik açıdan bu tasarım üst versiona göre ayarlanabilirmi bilmiyorum fakat öğreneceğim. Eğer ayarlanamazsa bile, güzel bir tasarım seçip satın alıp siteye kurabiliriz.

Kurmayı düşündüğümüz version buna göre daha kullanışlı ve daha hızlı. Fakat alışmak belki biraz zaman alabilir. Bana sorarsanız, bir hatta bir kaç yenilik yapmanın vakti geldi.

Siz bu konuda ne düşünürsünüz?

Bu arada kuracağımız versiona bir kaç örnek vereyim, tabii tasarım farklı olacak. Bunlar sistemin demoları diyebiliriz. Tabi alttaki demolardan beğendiğiniz bir tasarım olursa satında alabiliriz.

Lütfen ankete de oy kullanmayı unutmayalım. :)

Hepinize iyi paylaşımlar diliyorum.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ben kararsız oy kullanma hakkımı kullanmak istedim ama tercihlerde yok maalesef:dusun:
Eh ne diyelim Evet diyelim bakalım bizleri neler bekliyor olucak,göreceğiz.Hayırlı olsun şimdiden!!!

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Bende bu halinden memnunum ama yeniliğe de açığım iyi olabilir arada kaldım şimdilik :ne:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643

Bundakinde resimleri göremedim ama renkleri pek bi şeker :huhuu:

Bu halide çok güzel ama değişik farklı olsa daha iyi olur gibi geldi ama kullanışı nasıl olur bilemiyorum bu haline ancak alıştık diğerine ne kadar zamanda alışırız şüpeli :utan:

Kolay gelsin :sirin:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Adminim bir karara vardık mı?
Yoksa bekleyecekmiyiz?
Ben azıcık sabırsızlanmaya başladım da!!!:sevindirikasli:

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Valla bilemiyorum bende arada kaldım açıkçası. Bu sistemle haşır neşir bazı arkadaşlarıma sorduğumda, şu anki versionun kalmasınının daha doğru olacağını söylediler.

Biraz daha analiz yapayım, sonra duruma göre birşeyler yapacağız. :)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Valla bilemiyorum bende arada kaldım açıkçası. Bu sistemle haşır neşir bazı arkadaşlarıma sorduğumda, şu anki versionun kalmasınının daha doğru olacağını söylediler.

Biraz daha analiz yapayım, sonra duruma göre birşeyler yapacağız. :)
O arkadaşınıza teşekkür etmek gerekli aslında.
Hani benimde bazı tereddütlerim yok değil Adminim.
Bencede az daha kalmalı sonrasında zaten köklü bir değişiklik zaten olur,acelesi yok biz görmesek bile torunlarımız muhakkak görür dimi ama:sevindirikasli:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Sanırım galiba bence anladğım kadarıyla sitemiz böyle devam edecek

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Bayramdan sonra muhtemelen yeni versiona geçeceğiz. Bir aksaklık olmaması açısından tüm önlemleri alacağız. Tasarım konusunda da, şu anda olduğu gibi bir kaç tasarım içerisinden dileyen dilediği tasarımı kullanabilecek.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bayramdan sonra muhtemelen yeni versiona geçeceğiz. Bir aksaklık olmaması açısından tüm önlemleri alacağız. Tasarım konusunda da, şu anda olduğu gibi bir kaç tasarım içerisinden dileyen dilediği tasarımı kullanabilecek.

Tüm önlemler alınacak derken geçmişteki acı tecrübelerimizden ötürü zaten kafamda tereddütlerim var demiştim Adminim.
Bende isterim bir Yükseliş Devri yaşansın sitemizde ama geçmişin acı tecrübeleri aklıma geldikçe, eski deli cesaretim yok bilesiniz :).
Bayram da bitti artık,bakalım neler olacak,sabırsızlıkla bekliyor olacağım.
Ayrıca tüm tercihleri yani isteyen istediği gb temada kullanabilecek sitemizi o da çok güzel bir jest oldu.
Teşekkürler.!!

OP
Admin

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Bu işlemi yapacak arkadaşla görüştüm şimdi, kendisi bile vb4'ü en azından şimdilik önermiyor. Bende nette araştırdığım kadarı ile pek tavsiye eden yok. Bu nedenle bu güncellemeyi şimdilik askıya alıyoruz. :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar