Site yöneticilerine

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu sitenin kuruluşundan bu yana bizlere bu güzel platformu kuran, aramızdaki bağı kurmamıza vesile olan güzel insan Sayın Adminimiz Erhan Bey'e öncelikle teşekkürü bir borç bilirim;
Hiç yılmadan,bıkmadan biz bayanların her türlü önerilerini dikkate alarak çok güzel yerlere getirdiğimiz Hanımefendi.com hiç istemediğimiz ve düşünemediğimiz bir nedenden dolayı kapandı ve belirli bir süre sizlerle irtibat kesildi.Bunun için öncelikle sizlerden çok ama çok özür diliyorum.Bu süre içersinde benim için çok değerli olan bu site için bir beklenti içersine girdik,hep düzelicek ve düzeltilecek düşüncesiyle bir umutla bugünlere geldik.
Ancak hiç bir şekilde net bir cevap gelemeyince Erhan Adminim zor olduğunu bildiği halde Hanımefendi.com'u tekrar sil baştan kurmaya karar verdi bizlerde bu durumun bizlerin başına gelmesini hiç ama hiç istemezdik ama hani derler ''ya olmuş ile ölmüş çare yok'' işte aynen bizde en mantıklı yolun tekrar bu olduğunu düşündük..
Erhan'a kalsa siteyi tamamen bırakıp,bu işi bırakmayı düşündüğünü bile yazmıştı ama biliyordum ki o bizleri seviyordu ve asla bizleri kırmazdı.Gerek bana özelden attığınız mesajları kendisine ilettim ve bu kötü günlerde sizlerinde sitenin açılmasını sabırsızlıkla beklediğinizi kendisine ilettim, içindeki büyük bir burukluk ile siteyi tekrar açmaya karar verdi..
Şimdi iş siz değerli çok sevdiğim kardeşlerim,arkadaşlarıma düşüyor.Tekrar o eski,neşeli günlerimize geri dönmemizi hep beraber el birliği ile yapacağız ve bizlerden desteğinizi esirgemiyeceğinizi bildiğim için çok ama çok teşekkürler ediyorum..
Haydi kızlar hep beraber eskisinden de daha güzel günlere,hep beraber...

chatlack

Daimi Üye
Tepki
807
Evet kızlar katılıyorum şu 12 gün bana o kadar uzun geldiki hayatımın büyük bir bölümünü hanımefendi ve sizler kaplıyorsunuz.O kadar üzüldüm ki sitenin kapanışına ama şükür tekrar birlikteyiz ve bir arada da olmaya devam edeceğiz.Önce Admin ve şahmaran'a tşkler.Sonrada bizleri yanlız bırakmayan Hanımefendi.com üyelerine çok tşk ederim.İyiki varsınız.

Tepki
98
o kadar alışmışımki interneti açtığımda hemen hanımefendiyi açmaya, kapandığı süre içinde nasıl bir boşluk oldu anlatamam. ben bu siteyi gerçekten çok beğeniyorum. ALLAH getirenden götürenden razı olsun derler ya bende ALLAH yapandan kurandan emek verenden razı olsun diyorum. umarım herşey güzel olur.

Rüya

Daimi Üye
Tepki
1.128
bende çok aradım siteyi o kadar alışmışımki sitede sorun oldu tekrar açılmayacak diye çok üzülmüştüm iyiki varsınızzzz inş. bidaha sorun olmazz

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
bende ilk açtığımda sitenin kapandığını görünce eşime 'ya inanmıyorum ya akşama kadar canımım hiç sıkılmadığı bir site bulmuştum ama ben öyle şanssızım ki site kapanmış ' dedim ve inanın hergün baktım açılmış mı diye adminimiz iyi ki varsın sitemizi tekrar kurdun ve şahmaran iyiki varsın canım ... Tatlı dilinle insanları kendine bağlıyosun bir tanesiniz siz ya :)

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
o kadar alışmışımki interneti açtığımda hemen hanımefendiyi açmaya, kapandığı süre içinde nasıl bir boşluk oldu anlatamam. ben bu siteyi gerçekten çok beğeniyorum. ALLAH getirenden götürenden razı olsun derler ya bende ALLAH yapandan kurandan emek verenden razı olsun diyorum. umarım herşey güzel olur.
sana katiliyorum gülsahcim

cok cok tesekkür ederim su an gecenin ücü ben hala burdayim.iyi ki varsiniz.hepinize sonsuz tesekkürler.

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
İnanmak başarmanın yarısıymış..Ben çok inanıyordum güzel yerlere geleceğimizden..
İyiki varsınız,iyiki sizler gibi güzel dostlar edindim..
Daha güzel günlere hep birlikte inşallah.:cicek:.

nilgün

Aktif Üye
Tepki
68
İnanmak başarmanın yarısıymış..Ben çok inanıyordum güzel yerlere geleceğimizden..
İyiki varsınız,iyiki sizler gibi güzel dostlar edindim..
Daha güzel günlere hep birlikte inşallah.:cicek:.

ARANIZA YENİ KATILDIM AMA İYİDE KATILMIŞIM BURAYI TAVSİYE EDEN ARKADAŞIM KRIZANTEME TEŞŞEKKÜR EDERİM BURASI BENİ MUTLU EDİYOR,EĞLENDİRİYOR,EFKAR DAĞITTIRIYOR İNŞALLAH EL ELE VERİP GÜZEL YERLERE GELECEĞİZ:cicek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar