Site de köklü değişimler yapılmalı

Tepki
11
Sitenin kökten değişmesi lazım bence ilk başta kalabalık ve karışık görüntü sadeleştirilmesi artık aktif olmayan konular ve üyeler silinmeli ve yenililikler yapılmalı gerekirse az ama öz üyeyle yeniden başlanmalı bu benim fikrim ve üye olarak istegimdir

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Öncelikle site hakkındaki düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz demek istiyorum

Açıkçası ben ilk üye olduğumdan bu yana siteyi çok derli toplu bulmuşumdur. Kategorilere göre ayrılmış olan bölümlerde bir gün bile olsun aradığımı bulamamazlık yapmadım. Hatta üye olma sebeplerimden biri de bu çeşitlilikti ama bakış açısı tabi kimi iyi bulurken kimi düzensiz bulabilir ona bir şey diyemem. Belki başka arkadaşlarda bu konu hakkında yorum getirmek ister. Fikirleri almak isteriz

Kurallara uymamazlık ya da özel bir durum olmadıkça konu ve üye silme gibi bir işlem de yapmıyoruz

OP
sırça köşkün güzeli
Tepki
11
Öncelikle site hakkındaki düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz demek istiyorum

Açıkçası ben ilk üye olduğumdan bu yana siteyi çok derli toplu bulmuşumdur. Kategorilere göre ayrılmış olan bölümlerde bir gün bile olsun aradığımı bulamamazlık yapmadım. Hatta üye olma sebeplerimden biri de bu çeşitlilikti ama bakış açısı tabi kimi iyi bulurken kimi düzensiz bulabilir ona bir şey diyemem. Belki başka arkadaşlarda bu konu hakkında yorum getirmek ister. Fikirleri almak isteriz

Kurallara uymamazlık ya da özel bir durum olmadıkça konu ve üye silme gibi bir işlem de yapmıyoruz
Nasıl anlatsam mesela bi konuya yazıyorsun bi bakıyorsun konu yıllar önce açılmış konuyu açanda ortada yok bide neden bilmiyorum aşırı göz yorucu bir görünüme sahip site bana öyle gelmiş olabilir belki bilmiyorum ama daha sade ve güncel konular olsa iyi olur bence miladı dolmuş konular kilitlenip bir yere toplanabilir

Admin

Admin
Admin
Tepki
2.444
Nasıl anlatsam mesela bi konuya yazıyorsun bi bakıyorsun konu yıllar önce açılmış konuyu açanda ortada yok bide neden bilmiyorum aşırı göz yorucu bir görünüme sahip site bana öyle gelmiş olabilir belki bilmiyorum ama daha sade ve güncel konular olsa iyi olur bence miladı dolmuş konular kilitlenip bir yere toplanabilir

Öncelikle görüşleriniz ve düşünceleriniz için teşekkürler. Görünüm konusunda, sol alt taraftan tema seçimi yapabilirsiniz. Hoşunuza giden bir tema varsa, o temayı kullanabilirsiniz.

Konuların bir yerde toplanması demek, bu konuların adreslerinin de değişmesi anlamına geliyor. Dolayısıyla, ilgili konuyu arama motorlarından bulan bir kullanıcı, bu durumda hata sayfası ile karşılaşacaktır. Zaten google gibi arama motorları da içeriklerin silinmesi ve adreslerin değişmesi durumunu hoş karşılamamaktadır.

Açılacak konulara gelince, bildiğiniz gibi artık bir çok içerik daha çok sosyal medya üzerinden paylaşılıyor. Açıkçası forum kategorisine çok önem veremiyoruz. Bunun yerine Hanimefendi.com ana sayfasında bulunan portal bölümüne yeni içerikler girmeye başladık. Elbette bu bölümde de, forum kategorisine bağlantı var. Dileyen kullanıcılarımız forum bölümünü yine takip edebilecek, isterlerse sorunları ve çözümleri konusunda paylaşımlarda bulunabileceklerdir.

Bunun dışında söylediğimiz gibi sitemizin blog bölümünde çeşitli yenilikler yapmaya başladık. Aynı zamanda kullanıcılarımızın da desteği ile, içeriklerimizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden de yorumlara açacağız.

Açık söylemek gerekirse her ne kadar kendi adıma bu site ile pek ilgilenemiyor olsam da, her zaman Hanimefendi.com şahsım adına benim göz bebeğimdir. Dolayısıyla her daha iyiye ulaşması için elimden gelen gayreti göstereceğime emin olabilirsiniz.

Leilel

Sebepsiz Fırtına
Tepki
11
Benim de bir önerim olacaktı konu açarken arama yapılsa yani sistem bunu kendi otamatik yapsa altta benzer konular çıksa daha güzel olmaz mı ?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar