Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Sisley'den Celluli- Pro İnceltici Krem

Konu, 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' kısmında Arina tarafından paylaşıldı.

 1. Arina

  Arina Daimi Üye

  Kayıt:
  3 Aralık 2009
  Mesajlar:
  49.102
  Beğeniler:
  50.484
  Sisley spor etkisi gösteren ilk inceltici ürünü Celluli- Pro`yu piyasaya çıkardı.

  [​IMG]


  Sisley’in, inceltici cilt bakım ürünleri arasında, bir ilki gerçekleştirdi. Formülünde yer alan Sisley’e özel bir bitkisel öz sayesinde, spor sırasında artan enerji kullanımının vücut üzerindeki inceltici etkilerini ortaya çıkaran bir ürün yarattı. Ürün vücuttaki portakal kabuğu ve yağ deposu görüntüsünü azaltan ve cilde çok daha sıkı, düzgün ve gelişmiş bir görünüm veriyor.Celluli-Pro İnceltici Kompleksi; inceltici ürünlerde gelinen son noktayı oluşturuyor.

  Celluli-Pro’da aktif etken madde olarak yer alan pirinç peptit özü vücutta spor yapmış etkisini yaratıyor. Acı portakal özü, sedir yağı, Arnica ve Butcherbroom özlerinin inceltici etkileriyle birlikte sinerji içinde, ciltteki çukurlu görünümü azaltır ve düzgünleştiriyor. Yağ depoları en aza indirgeniyor. Siluet görünür bir biçimde düzgünleşiyor. Soya özü ve Rhattany özü cildin esnekliğini ve sıkılığını geliştiriyor. Vücutta belirgin bir incelmenin yanında sıkılık da sağlanıyor.

  Celluli-Pro aynı zamanda içeriğinde yer alan bitkisel özler ve yağlarla cildi yeniliyor, nemlendirirken besliyor, yumuşatıyor ve canlılık veriyor. Tüm bunları yaparken serbest radikallere karşı koruyor ve güçlendiriyor. Ciltte mikro dolaşımı hızlandırarak ve hücresel değişimi artırarak incelmeyi kolaylaştıran ürünü kullanım sonucunda cilt kalitesi ve görünümü gelişiyor, sıkılığı artıyor. Cilt dokusu iyileşiyor, yumuşuyor ve kadifemsi bir hal alıyor.


  Alıntıdır!