Sigara içtikten sonra mide bulantısı

Tepki
59
Arkadaşlar son 2haftadır sesimde kısılma kesilme ve her sigaradan sonra mide bulantısı ve baş dönmesi oluyor bırakmak istiyorum ama olmuyor 4senedir paket taşıyorum ilk apzıma aldıgımda 12yaşındaydım neden bu rahatsızlıklar oluyor

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Biran önce birak bence.
Cok erken baslamissin.
Bende 6 sene kadar ictim, artik icmiyorum.
Ben birden birakmistim yani biraktim dedim ve o zamandan beri icmiyorum.
8- 9 sene olmus birakali onuda yazayim :)

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Hemen bırak derim zorda olsa
tehlike sinyalleri çalmaya başlamış
sağlığından önemli değil canım bırak gitsin

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Arkadaşlar son 2haftadır sesimde kısılma kesilme ve her sigaradan sonra mide bulantısı ve baş dönmesi oluyor bırakmak istiyorum ama olmuyor 4senedir paket taşıyorum ilk apzıma aldıgımda 12yaşındaydım neden bu rahatsızlıklar oluyor

Valla bence sigarayı artık içmeyeceğim de ve direkt bırak hatta şimdi paketi al ve çöpe at bu şekilde yapanların bir çoğu başarılı oluyor yavaş yavaş bırakırım diyenler bir süre sonra yapamayıp devam ediyor

Ayrıca daha geçende yeni bir haber ekledim sigara ve mide kanseri ilişkisi ile alakalı bence bir sigara sağlığından daha önemli olamaz

Hatta yardımcı olacaksa aşağıdaki konulardan birine gir "Sigara Bırakma Günlüğü" yap bizde destek kuvvet yapar bırakmana yardımcı olmaya çalışırız

İnsan vücudu 21 günde alışkanlıklarını değiştirir diye bir yazı okumuştum sabret ve uygula

Sigarayı bırakmak isteyenler buraya

Sigarayla savaş başladı..Haydi elele..

Geleceğimiz çocuklarımız Için Elele Hanımlar Sigarayı Bırakmaya Varmısınız?

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar