Sigara Falı

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
İki türlü sigara falı vardır:

1. SİGARA İZMARİTİ FALI.

Önce bir sigara içilir; ancak, filtrenin üstünden bir parmak kala söndürülür. Sonra filtresi koparılıp, dilek tutulur.

Dilek, genellikle evlenilecek erkeğin adının baş harfini öğrenmektir. Sonra, izmarit, sağ el parmakları arasında sağa - sola doğru birkaç kere çevrilir.

Bu sırada tütün kıymıklarının oluşturdukları şekillerden benzetme yapılarak harf bulunur.
sigara.jpg
2. Sigara FALI.

Önce niyet edilir. Sonra bir sigara yakılır. Birkaç nefes çektikten sonra Sigaraı ağız yumularak yavaş yavaş yukarı doğru üflenir.

Sigaraın aldığı şekilden benzetme yapılarak evlenilecek kişinin adının baş harfi belirlenir

Alıntıdır.

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Sıgara ıcerken pek sık yapardım.Ama mesela o ızmarıtı bırkac kez degıl yasın kadar cevıreceksın dıye duymusdum ben.Tabı genclıkde belırgın harfler cıkardı ızmarıtın sungerınde.Yaş ılerledıkce sunger parcalanır oldu cevır babam cevır:dil:

Bırde bı nefes cekdıkden sonra havaya kucuk bı hareket yapardım.Eger daıre olusuyosa senı dusunuyo olusmuyosa dusunmuyo demek olurdu.

Ahh ah genclıkde daıreyı olusturamadıgım ıcın az uzulmedım:dil:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
oyyyyyyyy ben cok cahıl kalmısım dımek :sok:sok ben bunu da bılmıyordum vay anasını artık cok gec degıl bas harfı adı sanı hepsı bellı artık :gul::gul::gul: fındıgım 2 sene once accaktın bu konuyu cano :findik:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
bu fal varya adamı tiryaki yapar he demedi demeyin :D
Denk gelince gene bi cigaretti yakam dedim gene olmadı
Başlarım böle fala :D :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar