Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

sezeryan sonrası Contractubex krem kullanan varmı

Konu, 'Gebelik ve Sonrasında Güzellik' kısmında felisity tarafından paylaşıldı.

1. felisity

felisity Daimi Üye

bi arkadaşıma sezeryan sonrası contractubex krem önermişler hemdikiş izlerini hemde çatlakları yok ediyormuş. ameliyat sonrası izler,sivilce ,yanık ve yaralar içinmiş. arkadaşım kullanmaya başlamış çatlakların rengi açıldı diyor. içinizde bu kremi kullanıp tavsiye eden varmı arkadaşlar

Şahmaran. bunu beğendi.
  2. Şahmaran.

Şahmaran. Admin

Bu ilaç ismini ilk defa duydum bende hamile iken bitkisel bir ilaç kullandım canım.Evet çok çatlak olmasını önledi ben memnadan 3 sene geçmiş çünkü.Ama hatırlarsam muhakkak paylaşırım:eek:

felisity bunu beğendi.
  3. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    felisity

felisity Daimi Üye

bu hamilelikten sonra kullanılıyormuş. genelde ameliyat izleri için öneriyormuş doktorlar. ama çatlaklarıda geçiriyormuş. doktorumada soracam ama önce fikir almak istedim

4. LiLi

LiLi Daimi Üye

Çatlak , sivilce için kullanıldığını bilmiyordum canım ama sezeryan sonrası dikiş yerlerimin iyileşmesi ve iz kalmaması için doktorum vermişti bana da.