Sevgiliden Sıkıntı Çekenler Topigi :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Merhabalar;
:D Benim gibi aşktan meşkten sevgilisinden çekenler burdan dertleşelim :hihi:
Sevgilisinden bezenler sorunları olanlar fikirleşelim.
Sohbetleşelim :kayris:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Başlıyorum
Erkek arkadaşım çok sinirlerimi bozuyor.
Bütün şartellerimi attırıyor kaç gündür küsüs. :(
Hasretinden gebermekten korkuyorum :hihi:
Nasıl dize getiririm kızlar yaa nerde yanlış yapıyorum :mad:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Birde benimki hiç ailesinden bahsetmiyor :acep:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342
Başlıyorum
Erkek arkadaşım çok sinirlerimi bozuyor.
Bütün şartellerimi attırıyor kaç gündür küsüs. :(
Hasretinden gebermekten korkuyorum :hihi:
Nasıl dize getiririm kızlar yaa nerde yanlış yapıyorum :mad:

Öncelikle konu güzel olmuş :sirin:
şükür benim sorunum yok senin gibi dertli değilim ama senle dertleşebiliriz
Küs oldukça daha beter sinirleniyosun sonra sinirlendikçe daha çok kavga ediyosun bence küs kalacağına açık açık konuş bu kadar sinirlerini bozan bi konuysa kesinleştir yok çekemiyorsa sürekli kavga küs ortamla olmaz ki :eek:fff:
ya da biz hanımefendiler olarak gelelim oraya birlikten kuvvet doğar :saplak: :istebu:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Çok garip sevgi anlayışı var severken resmen dövüyor..
49 Kiloyum o var 2 Katım beni sallaya sallaya evire çevire seviyor..Kendi eksenimde 360 derece dönüyorum.8.9 Şiddetinde deprem gibi geliyor sevmeye doğru yaklaşınca..

:bayil:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Bitter çikolatam tam damar konu açmışsın. Benimki sağ olsun bayılır benle uğraşmaya. Her hareketime bi kulp bulur. Sinir ediyor beni yok bile bile yapıyo garanti. Bi gün kafasına yiyecek oklavayı:sinirli::saplak:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Öncelikle konu güzel olmuş :sirin:
şükür benim sorunum yok senin gibi dertli değilim ama senle dertleşebiliriz
Küs oldukça daha beter sinirleniyosun sonra sinirlendikçe daha çok kavga ediyosun bence küs kalacağına açık açık konuş bu kadar sinirlerini bozan bi konuysa kesinleştir yok çekemiyorsa sürekli kavga küs ortamla olmaz ki :eek:fff:
ya da biz hanımefendiler olarak gelelim oraya birlikten kuvvet doğar :saplak: :istebu:
Ya küs kaldıkça araya sogukluk giriyor hayatım :( ben araya sogukluk girsin istemiyorum ve inanmazsın 1 hafta oldu tam hala küsüs :( üzülüyorum yaa napsamki kanki gibi konuşur olduk :mad: konuşayım diyorum musayit yakalayamıyorum :(
hangisi çok fazla bahsediyor ki canımm :cokkomik:
:hihi: sende haklısın ama ben anlatsın istiyorum :acep:
Çok garip sevgi anlayışı var severken resmen dövüyor..
49 Kiloyum o var 2 Katım beni sallaya sallaya evire çevire seviyor..Kendi eksenimde 360 derece dönüyorum.8.9 Şiddetinde deprem gibi geliyor sevmeye doğru yaklaşınca..

:bayil:
:sok::sok::sok hııı seni döndürüyormu :ne:
Bitter çikolatam tam damar konu açmışsın. Benimki sağ olsun bayılır benle uğraşmaya. Her hareketime bi kulp bulur. Sinir ediyor beni yok bile bile yapıyo garanti. Bi gün kafasına yiyecek oklavayı:sinirli::saplak:

:kptmya: hahahah kıyamam sana yaa nası kulplar takıyor mesela
@bitter_im

evlen kurtul be, kahkülügüzel :)

Yok ya evlenmeyi düşüneceğim biri yok :(

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Neye takmıyo ki Bitoş her hareketm gözüne batıyo ifrit ediyo beni:kizginasli:

Yakında öyle nefes alınmaz böyle al dicek az kaldı:eek:

Değişikmiş yaa evlilikten sogudum be :kptmya:
Anam ben rahat büyüdügüm için :D öle irkek sinek karışmalarına pek tahammül edemem gibime geliyor :eek:ys:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Ayrıldık kızlar abim tuz biber oldu :acep:
Abim ögrenmiş cocu beni sinir etti akşam akşam.
Cocuk van'lı yani kürt. bunu bende biliyorum ama.
Benim için ırk ayırımı çok yersiz cidden :acep:
Kürdü türkü lazı diye bişey yok benim için. İnsan olsun yeter.
Ama akşam abim kürtle ne işin var senin diyince çok bozuldum :acep:
Ayrımcılıga karşıyım.. bu üzdü beni gerçekten :dertli:
@dilo$ @esmeryarim :eek:fff:

dilo$

Daimi Üye
Tepki
342

pekte gönlün yoktu zaten sanırım @bitter_im yazdığın yorumlardan ya da ben yanlış anlamış olabilirim önceden neler yaşadığınla ilgili pek bilgim yok ama :)hayırlısı neyse o olur derler :eek:fff: üzülme aynen sana katılıyorum önemli olan o ayrımlar değil insanın kendisi bakış açısı düşüncesi vs... üzülme sen olacağı varmış :eek:fff:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148

bencede canım yersiz sorun çıkarmış abin ben zaten şu türklük kürtlük olayını aklım almıyor hele ayrımcılık yapana aklım hiç ermiyor insan insandır
hangi zihniyetle ayrımcılık yaparlar ki :eek:

her yerin iyiside var kötüsüde neyse bu konuya girersek laf çok uzar gider

bacım ne diyeyim ki şimdi gelip geçici bir durum ise üzülmene gerek yok abinle kötü olma bari oda seni düşündüğünden ki bundan sonra seni gözü gibi sakınır herkesten

eğer ilerisi için ciddi düşünüyorsanız abinle sakin bir zamanında konuşmaya çalış

değilsede herşey olacağına varır de akışına bırak

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Ya kızlar valla benim kafama takan ayrımcılıktı cidden zaten zamanla normal konuştugumuz için ona karşı hissettiklerim azalmıştı. Ayrılmamız pek bişey ifade etmemişti. Bende laf soktum ''sevgilimiydikki ayrıldık?'' diyorsun dedim ondan sonra hiç bişey yazamadı sanırım bişeyler kafaya dank etmiştir. Cünkü beni tanımıyor tanısaydı o şekil davranmazdı. İlk erkek arkadaşım degil bişey degil gelip geçici şeyler bunlar benim için. Üzülen ben deil daima erkekler oluyor genelde :hihi: Ama yakınımda olması hoşuma gitmiyordu deil ama genede bölesi iyiymiş demekki. Bir erkek içinde abimin gönlünü kıramazdım böylesi daha hayırlı esmeriminde dedigi gibi ciddi olmıcagna göre hiçte üzülmüyorum

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Ya kızlar valla benim kafama takan ayrımcılıktı cidden zaten zamanla normal konuştugumuz için ona karşı hissettiklerim azalmıştı. Ayrılmamız pek bişey ifade etmemişti. Bende laf soktum ''sevgilimiydikki ayrıldık?'' diyorsun dedim ondan sonra hiç bişey yazamadı sanırım bişeyler kafaya dank etmiştir. Cünkü beni tanımıyor tanısaydı o şekil davranmazdı. İlk erkek arkadaşım degil bişey degil gelip geçici şeyler bunlar benim için. Üzülen ben deil daima erkekler oluyor genelde :hihi: Ama yakınımda olması hoşuma gitmiyordu deil ama genede bölesi iyiymiş demekki. Bir erkek içinde abimin gönlünü kıramazdım böylesi daha hayırlı esmeriminde dedigi gibi ciddi olmıcagna göre hiçte üzülmüyorum

üzülme de zaten canım inan zamanla sende anlayacaksın hele yaşın daha ilersesinde gör hiç bişey bu söylediğim bazı insanlar içinde geçerli kendi ailesinden değerli olmuyor senin içinde abin değerli olmalı gelip geçiciymiş boş ver ozaman abinden daha değereli olamazda değil mi

gelene hay hay gidene bay bay diyeceksin :lengua:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341

Büyüklerin sözünü her zaman dinle canım

Eminol iyiliğinden başka bişey istemiyolar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar