Sevgili Kikimoraa Arkadaşımızın Evine Hırsız Girmiş

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
çok teşekkür ederim.. umarım gerçekten bir daha bunu yaşayamam... hala etkisi geçmedi... en kötü tarafı bunu yapanlar artık serbest dolaşıyorlar.. - yaş 18 den küçük oldu için ceza almadılar..:kizginasli:

kikimoraa

Daimi Üye
Tepki
942
Ciddi misin ya sonuçta haneye giriyor bunun bir şekilde cezası olmalı siz evdemiydiniz?

yok evde değildik... Elifiyle burger king ga çıktık.. evde topu topu 45 dakika bilemedim 1 sat yoktuk.. Elif eve dondu manzara görünce şoka girmiş...
sonuçta evet bende biliyorum bir suç işlemişler... fakat gerçek ortada...

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
canm benm çok geçmiş olsn..en büyük korkum bu yaa rabbim korusun.hele ki çocuklardan sonra daha da korkmaya başladım.umarım tekrarlanmaz bu yaşadığın.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
yok evde değildik... Elifiyle burger king ga çıktık.. evde topu topu 45 dakika bilemedim 1 sat yoktuk.. Elif eve dondu manzara görünce şoka girmiş...
sonuçta evet bende biliyorum bir suç işlemişler... fakat gerçek ortada...

Allah bir daha yaşatmasın verilmiş sadakanız varmış canım :(

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Büyük geçmiş olsun.Bizimde ramazan ayından sonra alt komşumuzu soymuşlar.Yaşı 16 olduğu içinde serbest bırakmışlar.Kolay gelsin hakim bey,kolay gelsin polis bey diyerek,resmen alay ederek çıkmış.Allahlarından bulsunlar.Allah hepimizi korusun kötü niyetli insanlardan.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
geçmiş olsun canım yaa:( Allah birdaha yaşatmasın inşallah..yaşları 16 dan büyük olsa bile salıyorlar hemen ,bizim sokakta hırsızı suç üstü mahalle sakinleri yakaladı polise teslim ettiler 2 gün sonra çıkmıştı yaşı da 20 lerde üstelik..

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
çok geçmiş olsun @kikimoraa
ALLAH birdaha yaşatmasın canım iyiki evde yokmuşsunuz ya evde olsaydınız ALLAH korusun neler görüyor neler duyuyoruz bu konuda :bayil:

benimde annemlerin evine girmişti hırsız gece girmiş ALLAH dan annemde kızkardeşimde o gece evde yoklarmış ikiside korkudan ölürlerdi
evde birmiktar para alıp çıkmıştı ki zaten evin o karmaşalığı insanı şoka sokar zaten bu olayın üstünden 3 sene geçmesine rağmen kızkardeşim halen etkisinden kurtulamıyor

ve işin kötü yanı hırsızların halen bulunamıyor olmaları ve bulunsalarda ciddi ceza almamaları :saplak: :kizginasli:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Hırsızın evden bir şey çalması değil hırsızla karşılaşmak beni korkutur.:ayk:
Sizede geçmiş olsun.:uzulme:
Salıverilmelerinede şaşırdım önü alınırmı böyle boş bırakılırsa illaki hırsıza kıyamıyorlarsa onada bulsunlar bir çare, yazık değilmi mağdur olan vatandaşa.:sinirli:

-sumeyye

Daimi Üye
Tepki
4.992
Ay çok kötü yaaaaaa çok geçmiş olsun çok üzüldüm canım yaaaaa :eek:fff: :uzgun:Rabbim birdaha yaşatmasın böyle olaylar tabi kalır İnsan etkisinde dogaldır canım insan şok geçirir bencede onlara ceza uygulanmalı insan gece utuyamaz herhalde korkudan :eek:fff:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar