Sevenhıll 2010 2011 Sonbahar Kış Katalog çekimleri

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
SEVENHILL 2010 2011 SONBAHAR KIŞ KATALOG ÇEKİMLERİ
XLDC82Dust.jpg
SEVENHILL 10- 11 Sonbahar / Kış katalog çekimlerinden de çok zengin koleksiyonu ve trend ürünleri ile sezona damgasını vuracak. Farklı çizgisi, kendine özgü tasarımları ile kurulduğu günden bu güne Türk moda dünyasında ön plana çıkmayı başaran SEVENHILL ile bu sezonda kendi şıklığınızı yaratabileceksiniz. Konseptini şehrin büyülü ışıklarından alan ve hüzünlü sonbahar esintisi ile birleştiren SEVENHILL 10 – 11 Sonbahar / Kış koleksiyonu ile bu sezon gardırobunuz ışık saçacak

modatakip.net+SEVENHILL+2010%E2%80%9311+Sonbahar++K%C4%B1%C5%9F+katalog++4.jpg

SEVENHILL 10–11 Sonbahar / Kış koleksiyonu katalog çekimlerini tamamladı. Katalog çekimlerinde bayan model olarak dünyaca ünlü markaların katalog çekimlerinde yer alan Sarah Kickuth-Latraverse, erkek model olarak ise yine dünyanın en önemli markalarının katalog yüzü olarak karşımıza çıkan Gary Greenwood yer aldı. Çekim mekanı olarak Çatalca Durusu Park Otel seçildi. Otelin eşsiz, büyülü doğası ve Göl manzarasında gerçekleştirilen çekimler üç gün sürdü. SEVENHILL Kids çekimlerinde ise bu sezon değişiklik yapıldı ve hem 6 yaş, hem de 12 yaş kız çocuk ve erkek çocuk çekimi yapıldı.20 kişilik çekim ekibiyle Çok keyifli geçen çekimleri ünlü moda fotoğrafçısı Gökhan Ertem gerçekleştirdi.
modatakip.net+SEVENHILL+2010%E2%80%9311+Sonbahar++K%C4%B1%C5%9F+katalog++5.jpg

SEVENHILL; trendy, uygun fiyatlı ve aynı zamanda kaliteli ürünleriyle şimdiye kadar çizgisini bozmadan satın alınabilir markalar arasında baş sıralarda yer aldı. Bu sezonda sezonun trendlerini yakından takip eden koleksiyonuyla aynı çizgide moda severlerin favori markalarından olmaya devam edecek.
modatakip.net+SEVENHILL+2010%E2%80%9311+Sonbahar++K%C4%B1%C5%9F+katalog++2.jpg

SEVENHILL 10–11 Sonbahar / Kış koleksiyonu ile içinizdeki hüzünlü sonbahar coşkusunu dışarıya yansıtabilirsiniz.
Bu Sezonda her sezon olduğu gibi SEVENHILL, muhteşem koleksiyonuyla siz dahil herkesin gözdesi olacak….
modatakip.net+SEVENHILL+2010%E2%80%9311+Sonbahar++K%C4%B1%C5%9F+katalog++1.jpg

Netten alıntıdır

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
daha önce bu markanın bayisinde çalıştım bence ürünleri güzel ama kaliteli değil kalitesine göre de fiyatları pahalı:lululu:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Elbiseyi çok beğendim.

Tam 3,5 sene önce bir eşofman altı almıştım Seven Hill'den, kaçıncı yıkamam oldu hatırlamıyorum; ama halen sapasağlam. Taşları bile düşmedi ki ben kışın kurutma makinesinde kuruturum çamaşırlarımı

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Elbiseyi çok beğendim.

Tam 3,5 sene önce bir eşofman altı almıştım Seven Hill'den, kaçıncı yıkamam oldu hatırlamıyorum; ama halen sapasağlam. Taşları bile düşmedi ki ben kışın kurutma makinesinde kuruturum çamaşırlarımı

onu da kimbilir kaça almışşındır arişim hepsi kalitesiz değil sevenhıllde ürünler kısım kısım çok iyi kalite olanın fiyatona ben gider başka yerden 3 şey alırım yıllarca giyerim onu demek istiyorum

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Evet sevenhıll pahalı ama indirime girdiğinde de güzel indirim oluyo bende hep indirimleri takip ederim herzaman sevenhıll olsun lcw olsun indirim günlerinde yaparım alışverişleri mi genelde

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
onu da kimbilir kaça almışşındır arişim hepsi kalitesiz değil sevenhıllde ürünler kısım kısım çok iyi kalite olanın fiyatona ben gider başka yerden 3 şey alırım yıllarca giyerim onu demek istiyorum

Valla yalan olmasın; ama ya 15 TL di, ya da 16 :D:D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar